Martina Hekerová (alias Magenne) v exkluzivním rozhovoru o modelingu, herectví a její kariéře!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Martina Hekerová (alias Magenne) v exkluzivním rozhovoru o modelingu, herectví a její kariéře!

Martina Hekerová (alias Magenne), 27 let, pochází z Moravy, a to konkrétně Ostravy a už čtvrtým rokem žije v Praze.

Věnuje se především umělecké činnosti. Vystudovala hudebně dramatický obor na ostravské konzervatoři, to znamená, že se věnuje herectví, k tomu od šesti let hraje na housle, zpívá – nejčastěji jazz, skládá si vlastní taneční i popovou hudbu, píše. Úzce spolupracuje s DJ Jeanem Lucem.

Dále Martina pracuje na rozjetí velkého projektu pro umělce, který je prozatím nyní konceptem v zárodku, nicméně mu Martina dává obrovskou zodpovědnost, sílu a píli.


  • Věnuješ se foto modelingu, jak si se k tomu dostala a co tě na tom baví?

Modeling a foto modeling vnímám jako jistý druh umění. Od 14 let jsem prošla třemi modelingovými agenturami a měla jsem možnost vycestovat. Tehdy jsem dala přednost herectví.  Poslední agenturou, kde jsem mohla figurovat, byla CzechoslovakModels. V této chvíli jsem bez závazku jakékoli agentuře, a tudíž si hledám a buduji svůj profil díky určitým zkušenostem a kontaktům.

Focení beru jako obrovský koníček, zábavu, občas práci. Snažím se v podstatě věnovat se všemu, co mě baví. Přichází to postupně a častokrát se všechny tyto linie dosti prolínají.

  • Jaký styl focení tě baví?

Různorodá. Baví mě vše, kde se můžu vyřádit. Každé focení vnímám jako určitý herecký projev. Vymýšlíme si projekty s pražským fotografem Pavlem Beranem, který mě mnoho, opravdu mnoho naučil.

Naposledy jsem fotila velkou kampaň pro developerský projekt, na tyto fotografie se velmi těším.

  • Také o tobě víme, že zpíváš a hraješ na housle. Jak tato kariéra začala a jaké máš cíle?

Na základní škole jsem chodila do různých kroužků a jeden z nich byl zpěv a housle. Na střední škole, kdy jsem studovala herectví, které bylo dost hudebně podtrženo, jsem začala vystupovat jako jazzová zpěvačka. K tomu jsem si skládala vlastní písničky a texty. Po škole jsem odjela do Prahy, kde jsem začala úzce spolupracovat se skvělým člověkem, Jiřím Morštadtem, vydavatelem novin Metropol a producentem Czech Fashion Weeku.

Chvíli jsem spolupracovala se zahraniční agenturou a pak jsem si prošla zásadní změnou a začala vytvářet vlastní taneční hudbu. První věc byla s Michaelem Burianem a Jeanem Lucem – Your Big Stage. Písnička založena na mých snech. Nyní tedy vystupuji jako jazzová zpěvačka a s DJ Jeanem Lucem s tanečním electro jazzem a popovou, taneční hudbou.

Cíle mám nekonečné, tak jako jsou mé myšlenky. Chtěla bych předávat co nejvíce dobrého. Úspěšný člověk je díky tomu, jak dokáže svým úspěchem obohacovat druhé. Stále budu tvořit vlastní hudbu, chtěla bych více a více hrát a napsat si svůj film. Nekonečné sny, které se snažím naplnit…

  • A vše doplňuješ herectvím? Kde si již hrála a jaké role tě nejvíc baví?

Herectví se mnou přátelí od střední školy. Od té doby jsem hrála v seriálech, jako jsou Podle práva, Bezdružice, Modrý kód, Ulice. Zkušenost z filmu a reklam. Herectví se u mě staví k první příčce a přitom je k němu nejtěžší cesta. Každopádně, vše má svůj správný čas. Musíme bojovat.

  • A co ty a muži? Jak vypadá tvůj pan vysněný? 😉

V každém věku, momentě, po každé jiné zkušenosti se pan vysněný mění.

Jeden člověk mi jednou vztah přirovnal k mušli a perle. Muž ochraňuje, žena ho nabíjí energií. Je to jako z pohádky Saxana, kdy šálek bez podšálku být nemůže. Já jsem šťastná, protože jsem kompletní. (srdíčko).

  • Jak se udržuješ fit a sexy?

Když zrovna nemám dny, kdy cpu páté před deváté, snažím se jíst zdravě. Omezuji tučná jídla, přílohy a cukry. Bohužel máme v blízkosti našeho bydliště cukrárnu, která nemá konkurenci. 😀

A sexy? To nevím.

  • Co ty a plastické operace? Máš nebo plánuješ nějaké?

Nemám. Jsem nicméně ve fázi „nového úsměvu,“ který mi bude vytvářet pan doktor Marek Baran z DENTICS, zubní estetiky a plastiky v Ostravě. Bude to hodně práce, ale pan doktor je opravdový profesionál. Plastiky neodsuzuji, ale zatím nemám. Nicméně, všeho s mírou 🙂

  • Určitě máš ráda módu, jaký styl outfitu máš nejraději a proč?

Jako malá holčička jsem módu milovala. Maminka mě učila chodit už jako dítě v podpatkách a být dámou. Pak se vše zlomilo a já jsem chodila vesměs jen ve sportovních, pohodlných věcech. Poslední rok jsem začala mít ráda, být opět dámou. Cítím se jako opravdová žena nebo k tomu alespoň spěji.

  • Na čem aktuálně pracuješ?

S Jean Lucem jsme vytvořili letní song, písničku s názvem HOT, kde se dělají poslední úpravy. Plánujeme další song se společným videoklipem a dokončuji svou českou písničku Labuť, ve spolupráci s Pavlem Kalinou a nahrávacím studiem Musartedo.

(Něco z mé tvorby):

Nikdy nebudete svůj, pokud se budete srovnávat pouze s okolím.

Nikdy na sebe nebudete dostatečně pyšný, pokud nebudete vycházet především sám ze sebe.

Měli byste se učit a inspirovat, ale to neznamená, abyste ztratili, své vlastní JÁ a napodobovali něčí životy.

Zapadáte tam, odkud vychází vaše mysl. Vytrvejte a nikdy nezapomínejte na svou pokoru a životní sílu.

“Vážit by si vás měli lidé podle toho, co z vás vychází, nikoli podle toho, co vám schází. Magenne.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na FacebookuFotogalerie:

foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Pavel Hrtoň
foto: Pavel Hrtoň
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Ivan Mladenov
foto: Eva Bigošová
foto: Eva Bigošová
foto: Dana Kriso
foto: Dana Kriso
foto: Dana Kriso
foto: Dana Kriso
foto: Dana Kriso

Redakce Bulvar24.cz

Share