Martin Maxa půjde před soud!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Martin Maxa půjde před soud!

Zpěvák Martin Maxa má sice za sebou úspěšnou operaci páteře, ale čeká ho další nepříjemnost. Tou je soud! Jde o napadení, kterého se měl dopustit po svém koncertě vloni. Z toho jej policie nyní obvinila.

Maxa má za sebou i první vystoupení, zpíval na vojenském plese. Proto, aby mohl fungovat, bere prášky na bolest, ale snaží se dostat do formy. Jenomže mu rozhodně nepomůže to, že má opletačky s policií.


Zpěvák měl totiž loni na Svatomartinských slavnostech v Moravské Třebové údajně napadnout ženu a následně i muže, který ji bránil. „K tomu můžu říct jenom to, že teď momentálně je to v rukou policie a dost dobře nechápu, co vlastně vyšetřují. Osobně si  myslím, že se to vyšetřuje především proto, že jsem Martin Maxa. Kdyby to byl kdokoliv jiný, tak se nic nevyšetřuje a všechno je úplně jinak. Je to pro mě vcelku banální záležitost, která, nechápu proč, se takhle nafukuje,” řekl Maxa pro Top Star magazín s tím, že se ale ke kauze dál nechce vyjadřovat.

„Obvinili jsme 56letého muže pro přečin výtržnictví a porušování domovní svobody. Za to mu hrozí až 3 roky vězení,” potvrdila mluvčí policie Lenka Vilímková.

Kdysi byl Maxa souzen za podobný čin. Tehdy se ale zastal mladé ženy, s kterou její partner zacházel jako s kusem hadru. Přesto, že dokázal, že byl v právu a v jeho prospěch hovořili i svědkové, dostal podmínku.
Fotogalerie:

Martin Maxa nechápe, proč jej policie vyšetřuje?
Martin Maxa nechápe, proč jej policie vyšetřuje?
Zpěváka teď čeká soud!
Zpěváka teď čeká soud!
Martin Maxa před dvěma týdny podstoupil operaci páteře!
Martin Maxa před dvěma týdny podstoupil operaci páteře!

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv M. Maxy, Facebook

Linda

Share