Martin Harich odhaluje klipem k songu Marilyn Monroe svou novou tvář

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Martin Harich odhaluje klipem k songu Marilyn Monroe svou novou tvář

Pilotní skladba Marilyn Monroe z připravovaného alba Mapy Martina Haricha má své video. Klip vznikl v alternativních prostorách Radlické kulturní sportovny a předznamenává podobu Martinovy nové tvorby. Přináší upřímnost a autentičnost, spojenou s hudební vyzrálostí a nadhledem.


Martin Harich pouští do světa další klip a odhaluje svou novou tvář hudebníka, který jde vlastní cestou založenou na bezprostřednosti a otevřené zpovědi. Klip i samotný song Marilyn Monroe je autentický, zachycuje příběhy moderních vztahů na dálku a ukazuje současnou podobu našich životů. Atmosféru skladby podtrhují „syrové“ industriální prostory Radlické kulturní sportovny.

V klipu se prolínají příběhy několika párů, které spolu komunikují na dálku. Protagonisty videa sice dělí stovky kilometrů, jejich vztahy jsou i tak intenzivní. Dějové linky jednotlivých příběhů ukazují střídavé záběry klasické kamery a Skype rozhovorů. V klipu účinkuje i Martinova česká kapela W.A.F. Režie videa se ujal Michal Tesař.

Energický song Marilyn Monroe je pilotní skladbou alba Mapy, které vyjde v září tohoto roku a bude v pořadí čtvrtým studiovým albem autora.

Zdroj: Youtube, Martin HarichFotogalerie:

foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase - Marilyn
foto: MediaBase – Marilyn
foto: MediaBase - Martin Harich
foto: MediaBase – Martin Harich


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share