Martin Harich a jeho úspěch na mezinárodním hudebním soutěžním festivalu Youthvision v Ázerbajdžánu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Martin Harich a jeho úspěch na mezinárodním hudebním soutěžním festivalu Youthvision v Ázerbajdžánu

V dubnu vystoupil Martin Harich na mezinárodním soutěžním festivalu Youthvision 2017, který proběhl v Baku, hlavním městě Ázerbajdžánu. Na tento festival, kterého se účastnil vždy jeden umělec z celkem devatenácti zemí, dostal Martin přímé pozvání od organizátorů, kteří sledují mladé hudební talenty po celém světě. Na letošním ročníku Youthvision vystoupili zpěváci a skupiny z Británie, Ruska a mnoha dalších zemí. V závěrečném sčítání bodů poroty se Martin umístil na čtvrtém místě. V rámci soutěže zazpíval svou autorskou anglicky zpívanou píseň Under the lamps, při jejímž skládání ho inspirovala současná britská scéna.


Festivalu Youthvision se účastní umělci mezi 14 a 35 lety a jeho cílem je podpora talentovaných zpěváků.

Každý umělec vycestoval do Baku se svým hostem, který se zároveň stal jedním ze členů poroty. Martin s sebou do Ázerbajdžánu vzal jako hosta svoji přítelkyni.

Video Martinova vystoupení na Youthvision 2017 :

Zdroj: Youtube, Martin Harich

Pokud chcete víc průběžných informací o Martinovi, sledujte Martinův oficiální instagram ,  facebook a také skupina na Facebooku.

Aktuálně o Martinovi Harichovi

Do povědomí se dostal Martin jako patnáctiletý, když se úspěšně zúčastnil druhého ročníku Československé Superstar, kde skončil na čtvrtém místě. Od té doby se věnuje skládání, zpěvu a hudbě obecně profesionálně. Texty i hudbu k naprosté většině písní skládá sám a vystupuje s individuálně nebo s českou kapelou WAF. Sám je multiinstrumentalista – 7 let studoval po vzoru svého otce hru na bicí, během svých vystoupení doprovází svůj zpěv mnohdy současně kytarou, klávesami a bicím pedálem. Již 6 rokem moderuje relaci na Óčko TV, aktuálně pod názvem CZ&SK, kam zve pravidelně hudební hosty na společná živá vystoupení.

V roce 2015 se zúčastnil nejprestižnější evropské hudební soutěže, The British X Factor, ve které se dostal až mezi 15 nejlepších mužů, což je historicky nejlepší umístění umělce ze střední a východní Evropy.

V rámci odpočinku se Martin věnuje buskingu (hraní na ulici) po evropských městech, který označuje jako „duševní hygienu“. To souvisí i s jeho velkým koníčkem, cestováním. Sám absolvoval pouť do Santiago de Compostela, během níž prošel více než 600 km pěšky, navštívil Čínu a mnoho dalších zemí. Baví ho cestovat po méně turisticky vytížených lokalitách a poznávat místní lidi, zvyky i jídlo.

Poslední EP s názvem Pátram vydal Martin v roce 2016 a právě nyní natáčí v Praze svoji čtvrtou studiovou desku, jejíž pilotní singl s názvem Marilyn Monroe vydal před pár dny.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase
foto: MediaBase


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share