Martha Issová na červený koberec ve Varech oblékla pozoruhodný model značky CHATTY

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Martha Issová na červený koberec ve Varech oblékla pozoruhodný model značky CHATTY

Oblíbená česká divadelní a filmová herečka Martha Issová patří mezi pravidelné hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Na slavnostní zahajovací ceremoniál letošního 52. ročníku oblékla jednoduchou asymetrickou mléčně bílou třásňovou řízu se zlatými detailyod studia Chattypsaníčko Versace od společnost LBM a šperky od Inbar Diamond Center.


„Není nic důležitějšího, než si v životě vybrat ty správné spolupracovníky. Návrhářky Anna Tušková a Radka Sirková ze studia Chatty se v průběhu let staly v podstatě téměř mou rodinou, znají mne a vědí, kam směřuji. Proto všechny šaty, které pro mne vytvářejí, nějakým způsobem vycházejí z mého momentálního rozpoložení a životního pocitu. A to je pro mne podstata a smysl módy. Děkuji jim za to a mám je ráda! S paní Inou Kirschner z Inbar Diamond je to podobné, za několik let spolupráce jsme se staly přítelkyněmi a ona vždy ví, jaký šperk zrovna v tu chvíli potřebuji. Spolupráce s LBM Pařížská je pro mne nová, ale o to zajímavější. Děkuji všem!“ říká Martha Issová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

KVIFF herečka Martha Issova
KVIFF – herečka Martha Issova
KVIFF producent David Ondříček herečka Martha Issová a herečka Klára Iss
KVIFF – producent David Ondříček herečka Martha Issová a herečka Klára Iss


 


Foto: 2media.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share