Marta Jandová: víme, jaký byl nejhezčí dárek od manžela

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Marta Jandová: víme, jaký byl nejhezčí dárek od manžela

Martu Jandovou jsme potkali ve Schweppes baru na vyhlášení Vůně roku. „Vůně mám ráda, ale je to intimní záležitost. Nevnímám je jako hlavní dárek a ani by tím neměly být. Ale třeba jen jeho doprovodnou součástí. Pro mě jsou nejhezčí dárky vždycky ty osobní. Třeba od mého manžela jsem dostala pohorky a byl to nejhezčí dárek. Hodně s dcerkou a s manželem vyletíme a já jsem se vždycky trápila v nevhodných teniskách, ty byly super do města, ale ne na delší chůzi v terénu. Jsou to moje úplně první pohorky a udělaly mi obrovskou radost.“, září šťastná maminka a zpěvačka Marta Jandová.Marta na akci potkala kamarádku Ivetu Vítovou a společně s kráskami českého modelingu Nikol Švantnerovou, Jitkou Nováčkovou, Lucií Královou Šlégrovou a Milanem Peroutkou připravili pro přítomné hosty za Schweppes barem sérii lahodných alkoholických i nealkoholických drinků.

Veronika Kašáková dorazila v doprovodu pianisty roku Roberta Ference, kterého zná z dětského domova. „Skládám pro Veroniku píseň.“, prozradil talentovaný mladík. „Známe se od čtyř let. Vyrůstali jsme s Robertem spolu, známe se celé dětství.“, dodává půvabná Veronika Kašáková. Málokdo to ví, ale Veroniku baví také zpěv už od dětství. „Připravujeme písničku, Milan mi píše text a Robert skládá hudbu. Moc se na to těším, ale ještě s tím budeme mít spoustu práce.“, překvapila nás svými plány Veronika. Veronika Kašáková se jinak věnuje naplno svému nadačnímu fondu, cestuje za dětmi po dětských domovech a organizuje společně s profesionály edukativní semináře a kurzy.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Elisavet Charalambidu
Elisavet Charalambidu
Marta Jandová v akci
Marta Jandová v akci
Marta Jandová
Marta Jandová
Šlégrová, Vítová, Jandová
Šlégrová, Vítová, Jandová


 


foto: Schweppes bar

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share