Maršálek z Peče celá země s partnerem si řekli ano! Dort měli od švagrové Lucie Bílé

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Maršálek z Peče celá země s partnerem si řekli ano! Dort měli od švagrové Lucie Bílé

Cukrář světových kvalit, školitel, porotce televizní show Peče celá země Josef Maršálek vlezl do chomoutu. O víkendu si se svým partnerem Petrem Tejmlem řekli ano. Na svatbě, která se odehrála na Chateau Kotěra v Ratboři, nechyběla ani moderátorka a kamarádka Tereza Bebarová.

Pánové, kteří spolu žijí v krásném novém domě v jihočeském Dubném, dostali také nádherný svatební dort. Jeho autorkou je švagrová Lucie Bílé, cukrářka Adéla Zaňáková. S tou se právě Maršálek spřátelil během castingu na první sérii show Peče celá země. Nyní se v České televizi konají konkurzy na další pokračování a Josef Maršálek u nich nesmí pochopitelně chybět.

“Z celého srdce děkujeme rodině, přátelům, kamarádům a našim svědkyním za nádherně prožitý den, za dary a dárky a za to, že tady pro nás jste! Máme vás rádi. Petr & Pepa,“ napsal na sociální síti Josef Maršálek a připojil i fotku propletených rukou se svatebními prstýnky.

„Dneska jsme byli svědky mimořádné události. Schválně, jestli uhádnete, kdo to za námi stojí?“ psala Tereza Bebarová na facebooku. Na veselku na zámku vzala i dceru Sofii.

Josef Maršálek napsal také dvě knihy – Moderní česká cukrařina a životopisnou knihu Péct, milovat a žít. To je také jeho životním heslem. Se svým, dnes už manželem Petrem, který pracuje jako vysokoškolský pedagog a věnuje se i chovu ušlechtilých morčat, s nimiž dosáhl mnoha úspěchů na mezinárodních soutěžích, si život užívají a jak říkají, našli se.

“Žil jsem sám, teď žijeme spolu. Společnými silami jsme dokončili zbývající práce kolem domu a zahradu, interiér už je taky,“ řekl nedávno Petr Tejml.

Oba mají práce až dost. Josef kromě televizní show vede různé kurzy pečení, účastní se řady akcí a také se podílí na novém pořadu Terezy Bebarové pro TV Mňam. Taky má nabídky na další pořad. “Kromě toho píšu další knihu, která vyjde před Vánoci,” dodal novomanžel Josef Maršálek.

Fotogalerie:

Josef a Petr na své svatbě
Josef a Petr na své svatbě
Josef a Petr s rodinou a přáteli na Chateau Kotěra
Svůj svatební den si Josef s Petrem pořádně užili
Svatební dort od cukrářky Adély Zaňákové
Na sociální síti Pepa s Petrem sdíleli ruce se svými prstýnky
Josef Maršálek je empatický a vždy usměvavý
Knihu Moderní česká cukrařina pokřtila Josefovi Lucie Bílá a odmoderovala Tereza Bebarová
Josef Maršálek s Mirkou Van Hils Slavíkovou v pořadu Peče celá země
Share