Manželé Hejdovi, Chantal Poullain, David Gránský či Peter Pecha pomůžou onkologicky nemocným.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Manželé Hejdovi, Chantal Poullain, David Gránský či Peter Pecha pomůžou onkologicky nemocným.

Celá řada známých osobností podpoří 28. května od 19 hodin na pražské Fidlovačce onkologicky nemocné pacienty v rámci prvního ročníku galavečera s názvem Hvězdy andělům. 

Výjimečného večera se zúčastní zpěváci a herci, jako například Radka Fišarová, David Gránský, Hana Holišová, Ivana Korolová, Aneta Krejčíková, Peter Pecha, Chantal Poullain, Markéta Procházková, Roman Tomeš, Dannie Ella a další. 

Nedílným článkem celého projektu je první ročník charitativního koncertu “Hvězdy Andělům“, komponovaný jako tanečně-pěvecko-herecký večer, který svou účastí na jevišti podpoří známé osobnosti hudební a divadelní scény.

„Součástí galavečera bude slavnostní představení a spuštění nového informačního portálu pro onkologicky nemocné pacienty, jejich rodiny a přátelé. Ten se od 28. 5. 2018 stane pomyslnou křižovatkou. Naším cílem je vytvořit místo, kde bude co nejvíce odkazů, na již stávající a ověřené pacientské organizace, nadace či spolky, psychologickou nebo sociální pomoc pro onkologické pacienty, rodiny a jejich blízké,” řekl autor projektu Rostislav Šrom.

„Tímto informačním portálem chceme propojit i ‘spojit’ všechny organizace i ty méně známé a dát všem rovnocennou možnost, ukázat se na jedné platformě, pomáhat, propagovat jejich aktivity, akce nebo projekty. Portál tak může pomoci nejen pacientům, ale i jejich rodinám, kamarádům a příbuzným v hledání řešení v bludišti otázek,” podotkl.

Nad celým projektem a informačním portálem Hvězdy Andělům převzala záštitu Nadace Archa Chantal, pod vedením její zakladatelky Chantal Poullain.

Filozofií Nadace Archa Chantal, která byla založena v roce 1993, je humanizace dětských zdravotnických zařízení. Veškerá snaha směřuje k vytvoření podmanivého prostředí pozitivně působícího na psychiku nemocných dětí. Změnou neutěšeného prostředí v útulná, příjemná místa, se malý pacient stává součástí kouzelného světa. Touto hrou se dítě lépe vyrovná s pobytem v nemocnici, zbaví se stresu a snáze překoná odloučení od rodičů. Projekty jsou navrhovány výtvarníky a architekty na základě požadavků a konkrétních potřeb jednotlivých nemocničních oddělení ve spolupráci s dětskými psychology, lékaři a sestrami. Návrhy jsou originální svým námětem a každá jejich realizace je komplexní přestavbou interiéru do nejmenších detailů – vše v dokonalé harmonii.

Celý výtěžek z prvního ročníku charitativního koncertu bude rozdělen mezi Nadaci Archa Chantal a Spolku Amelie. Ten se zabývá psychosociální oblastí a pomáhá vyřešit otázky týkajících se onkologického onemocnění dětských i dospělých pacientů.

Projekt Hvězdy Andělům podpořili tito partneři:

BH SECURITIES a.s.

DIVADLO NA FIDLOVAČCE, s.r.o.

FINCLUB plus, a.s.

GO4PRINT

KOSTYMÉRNA

REGINA DAP PRAHA

SANOFI-AVENTIS, s.r.o.

STARÝ SVĚT

Fotogalerie:

Projekt Hvězdy andělům podpoří celá řada známých osobností
Projekt Hvězdy andělům podpoří celá řada známých osobností

Redakce Bulvar.cz

foto: Hvězdy andělům


Linda

Share