Lži a nesmysly o Heidi Janků! Nechápe proč?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Lži a nesmysly o Heidi Janků! Nechápe proč?

Když se o zpěvačce píše, je to dobře a ne vždy je rčení: Ať se píše, co se píše, hlavně, že se píše” zrovna trefné. Taková Heidi Janků, stálice na české popové scéně není z těch, která by lezla do bulváru a vyžívala se v tom. Teď ji hodně zamrzely spekulace, které se v souvislosti s její osobou objevily! 
Heidi je bez práce. Heidi přišla o kšefty. Smutná Heidi, nikde ji nechtějí, nemá peníze a podobné články začaly před pár dny vycházet na základě blábolu v jednom celostátním bulvárním deníku. Vše se točí okolo nové kapely Heidiband, kterou založila s Adamem Pavlíkem, synem zesnulé Věry Špinarové, s níž Heidi pojilo dlouholeté přátelství a rodinné vazby.

„Něco málo v tomto létě máme. Nějaká čtyři vystoupení. Takže letos si to budeme spíš osahávat a rozjedeme to až příští jaro,“ svěřila se bulváru Janků, ovšem někdo z toho vyvodil, že zpěvačka, která vloni přišla o manžela Ivo Pavlíka, je bez peněz a bez práce. „Je to nesmysl. I takhle to bylo myšleno, že si to vyzkoušíme a naplno to rozjedeme hlavně příští rok. Jsou to nesmysly, já si na nedostatek práce opravdu nemůžu stěžovat,” svěřila se Heidi Janků.

Vystupuje na dvou televizích, jezdí po republice a zpívá na různých akcích a rozhodně nesedí doma a nebrečí do polštáře. „Nejhorší je to, že je to jak kobercový nálet. Jeden blb něco napíše a pak se všichni opičí. Heidi je v pohodě a rozhodně není bez práce ani bez peněz. Práce má víc než dost,” prozradil nám zdroj z okolí Heidi Janků. 
Fotogalerie:

Heidi Janků rozhodně nedostatkem práce netrpí!
Heidi Janků rozhodně nedostatkem práce netrpí!
Pořád sexy a pořád žádaná!
Pořád sexy a pořád žádaná!
Heidi se svým společníkem psem Edou!
Heidi se svým společníkem psem Edou!
Heidi se svou novou kapelou Heidiban včele s Adamem Pavlíkem.
Heidi se svou novou kapelou Heidiban včele s Adamem Pavlíkem.

Bulvar24.cz

Foto: Archiv H. Janků

 

Linda

Share