Luxusní náramek za půl miliónu korun může mít jen 10 z vás!!!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Luxusní náramek za půl miliónu korun může mít jen 10 z vás!!!

Tento jedinečný náramek nesmí chybět nikomu, kdo je fanouškem krásných šperků, a také luxusních a rychlých aut.

Česká klenotnická společnost LUSSIEN Jewelry, která se specializuje na ruční výrobu luxusních karbonových šperků, připravila pro své zákazníky opravdu něco unikátního. Na své si tentokrát přijdou milovníci luxusních a sportovních aut, aby za každé situace a v každé společnosti mohli dát najevo svoji zálibu v exkluzivních vozech.

„Karbonová vlákna patří k luxusním autům, proto jsme vyvinuli šperk, který skvěle sedí ke čtyřkolovému šperku našich zákazníků. Většina pánů už nosí hodinky, a proto jim nyní nabízíme luxusní náramek, který se dá nosit na druhé ruce. Náramek je přímo s automobilovou tématikou a vyrobeno bude pouze 10 kusů.“ vysvětluje manažer značky LUSSIEN Tomáš Nakládal.

Samotný náramek je unikátní přehlídka preciznosti, kvality a zajímavé kombinace materiálů. Podklad tvoří temný, broušený a leštěný karbon, na kterém na první pohled zaujme motiv řadicí páky, který je vyroben z osmnáctikarátového bílého zlata. V „převodových stupních“ je zasazeno šest čirých diamantů o celkové hmotnosti 0,60 ct. Díky prostorovému 3D efektu tmavého karbonu v kontrastu s bílým zlatem získává šperk zajímavou iluzi velké hloubky. Obvod pouzdra z bílého osmnáctikarátového zlata je vysázen šedesáti černými diamanty o celkové hmotnosti 1,98 ct. Pásek náramku je ručně šitý z luxusní kůže, kterou si navíc zákazník může na zakázku vybrat včetně vlastní barvy prošívání. Je tedy čistě na jeho přání, zda zvolí například pásek z aligátora nebo ještěrky, s červeným nebo modrým prošíváním. Spona koženého řemínku je také z osmnáctikarátového bílého zlata a nese název značky LUSSIEN. Na zadní straně náramku najdete logo značky LUSSIEN, informace o výrobci, unikátní sériové číslo a samozřejmě nesmí chybět nápis „LIMITED EDITION“ a informace o počtu kusů.

Cena této luxusní limitované edice je stanovena na 559 000,- Kč. Pokud jste milovník luxusních vozů, určitě si jeden z deseti kousků nenechte ujít.

naramek transparent_background

Redakce Bulvar24.cz

Share