Luxusní dům po Petru Hapkovi na Okoři je na prodej! Neuvěříte, kolik dědiců se musí podělit!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Luxusní dům po Petru Hapkovi na Okoři je na prodej! Neuvěříte, kolik dědiců se musí podělit!

Hapka dum kolaz

Koncem listopadu loňského roku to byly už čtyři roky, kdy do hudebního nebe odešel geniální český skladatel, zpěvák, ale i dirigent Petr Hapka. Roky žil v nádherném a jednom z nejstarších domů na Okoři nedaleko Prahy. Mnozí se ptali, co s nemovitostí bude dál. Teď je jasno – skutečně je na prodej.
 

Dům, kde žil Hapka doslova až do svého konce, stále obklopen lidmi, rodinou, dětmi, miloval. Stojí sice v samém centru obce, ale má neskutečnou atmosféru. Nyní se objevil na realitních serverech. Kdo by o něj měl zájem, má šanci. Je rozhodně levnější, než kdejaký zbytečně předražený bytv Praze, kde ani nezaparkujete. Za nemovitost chtějí majitelé 17 milionů korun. 

Když se to rozdělí mezi všech sedm dědiců, každému toho zase tolik nezbude. Ale ani jeden z nich nemá na to, aby vyplatil ty zbylé. „Ano, dohodli jsme se s dalšími dědici, že dům prodáme a každému připadne, co mu náleží. Dům je to krásný na krásném místě,” prozrdila už před časem Hapkova dcera, zpěvačka a šansoniérka Petra Hapková, která je čerstvou maminkou.

Po milovaném otci, kvůli kterému se pár let před jeho odchodem vrátila z rodné Itálie, aby se o něj mohla starat, zdědila některé cennosti a drobnosti, které má ve svém bytě v centru Prahy. „Každý jsme si vzali, co nám bylo milé. Na tátu myslím každý den,” podotkla Petra Hapková, která měla s otcem nádherný vztah a brala ho takového, jaký byl. Nechtěla ho předělávat a věděla, že je velkou osobností. Její maminkou je herečka Zora Ulla Keslerová, která byla jednou z Hapkových manželek. Sice se spolu tehdy za dost dramatických okolností rozešli, ale na sklonku jeho života se navštěvovali a byli přáteli. I ona na svého expartnera dnes s láskou vzpomíná. Už proto, že spolu mají dceru.

Dům na Okoři je rozlehlý, se zahradou a zázemím. Ten, kdo si ho pořídí na soukromé bydlení, nebo na komerční využití, litovat nemusí. Je to dům, který se neprodává každý den, a vždy tu bude genia loci, jenž tu zanechal slavný skladatel, navždy připomínat. 
Fotogalerie:

Nemovitost je okamžitě k nastěhování.
Nemovitost je okamžitě k nastěhování.
Dům stojí v samém centru Okoře.
Dům stojí v samém centru Okoře.
V domě skladatel žil až do své smrti v roce 2014.
V domě skladatel žil až do své smrti v roce 2014.
Dům po Petru Hapkovi vás přijde na 17 milionů korun.
Dům po Petru Hapkovi vás přijde na 17 milionů korun.

Foto: archiv prodejce

Redakce Bulvar24.cz

Share