Lukáš Kobza, moderátor a DJ vám přeje veselé Vánoce

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Lukáš Kobza, moderátor a DJ vám přeje veselé Vánoce

1) Kdy jsi letos nakupoval dárečky… myslíš dopředu nebo nakupuješ ráno 24.?

Odpověď: Rok co rok spoléhám na Ježíška. Existuje ne?

2) Jak vlastně trávíš Vánoce? Jsi doma s rodinou nebo s přáteli?

Odpověď: V minulých letech jsem Vánoce trávil v rádiu, kde jsem připravoval speciální xmass vysílání nebo hitparádu vánočních melodií. Letos jsem to po zhruba pěti letech pozměnil a Štědrý den budu trávit doma u pohádek a soustředím se na trávení cukroví. Ve čtvrtek opět rádio a v pátek návštěvy rodiny.

3) Má rád Lukáš kapra na stole při Štědrovečerní večeři?

Odpověď: Lukáš má kapra rád, kapr Lukáše ne, protože můj kousek má vždy nejvíc kostí. Více kostí znamená pomalejší konzumaci potravy a to automaticky zpozdí předávání dárků. Špatně. Kapře – letos už se usmíříme. Ploutev na to?

4) Kolik akcí budeš mít ještě do konce roku a kde tě čtenáři mohou zastihnout?

Odpověď: Od listopadu až do Vánoc jsem se nezastavil. Doslova. Stále v pohybu. Minimum spánku a obrovské množství akcí. Vystoupil jsem na nepřeberném množství firemních parties, vánočních programech, v klubech, spal jen minimálně, domů se chodil jen převlékat nebo psát scénáře. Jsem tomu rád a vím jistě, že bez své práce být nemůžu. Už jako malý jsem si hrál na rádio a jsem přesvědčen, že také v roce 2015 ze sebe budu chtít dostat maximum. Přes Vánoce je čas nabít baterky a připravit se na Silvestra. Kontaktovali mě ze Šternberka a já přijal nabídku moderovat a hrát na náměstí. Do konce roku se uslyšíme ve vysílání a pak s mnohými odstartujeme úvodní vteřiny roku 2015 open air. Na Silvestra také připravuji speciální hitparádu TOP 100 Radia Haná.

5) Máš tendence přes svátky vánoční přibrat? Speciální vánoční strava?

Odpověď: Ano, velmi zdravá strava. Perníčky, pařížské rohlíčky, kokosky a další dobroty jsou na Vánoce zdravé vždy. S linií si hlavu nelámu. V lednu začnu opět sportovat, pravidelně posilovat i běhat a zahájím přípravy na olomoucký 1/2 maraton. Letos je mým snem také proběhnout Prahou či jiným městem plným památek.

6) Tvé osobní přání k letošním Vánocům? Už se ti splnil někdy vánoční sen, přání?

Odpověď: Mám vše co potřebuji. Zdraví slouží (ťuk ťuk ťuk), mám milující rodinu, která mě podporuje, přátelé, kteří se mnou jednají na rovinu a můžu se na ně spolehnout, stejně jako oni na mě. Mám kolem sebe lidi, které chci a s novými se pravidelně poznávám na akcích. Mé přání není materiální a zní – nechtějte hned změnit celý svět k lepšímu. Místo toho změňte sebe.

7) Přání k Vánocům čtenářům Bulvar24.cz?

Odpověď: Všem čtenářům přeji od všeho dobrého co největší krajíc a aby se v Novém roce měli ještě lépe, než sami chtějí. Já je u toho budu rád provázet na vlnách Radia Haná.

Článek: Vycházející moderátorská hvězda a DJ v jednom… to je Lukáš Kobza

archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza
archiv Lukáš Kobza

Profilové foto: Kamil Zápeca

Redakce Bulvar24.cz

Share