Lukáš Dvořák připravil černobílý kalendář s finalistkami soutěže Česká Miss 2016! Který měsíc vyhraje?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Lukáš Dvořák připravil černobílý kalendář s finalistkami soutěže Česká Miss 2016! Který měsíc vyhraje?

Finále dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss se blíží, napětí roste a hlasování je v plném proudu. Třešničkou na dortu před samotným galavečerem je představení kalendáře s desítkou nejkrásnějších dívek České republiky. Uznávaný český fotograf Lukáš Dvořák zvěčnil finalistky během čtrnáctidenního pobytu v Thajsku. Který měsíc vyhraje korunku krásy?

Oficiální fotografie vznikly v nádherné panenské přírodě Thajska, kde si dívky užívaly zahraniční soustředění. Lukáš Dvořák s týmem soutěže Česká Miss připravil nejen fotografie celých postav, ale i jemné portréty. Na vše dohlížela přísným okem patronka soutěže Iva Kubelková. „Je důležité, aby se dívky naučily pracovat s výrazem i celkovým postojem co nejdříve,“ vysvětluje. Pro beauty kalendář zvolil Lukáš Dvořák snímky celých postav s ostrým kontrastem, který přidal fotografiím dramatický nádech.


Doménou fotografa Lukáše Dvořáka je umění zachytit ženskou krásu především v aktu a černobílé fotografii. Odstíny šedé nechávají vyniknout něžným liniím a tvarům, na druhou stranu barvy leckdy odvádí pozornost od nedokonalostí. Lukáš Dvořák se však této nelehké disciplíny nebojí a nesmrtelnou černobílou fotografii si vybral i pro závěrečné oficiální fotografie krásných dívek. „Všechny finalistky jsou velice zajímavé, každá je jiná a svůj potenciál umí využít. Snažil jsem se zachytit přirozenou krásu dívek v netradičním prostředí. Černobílá fotografie je poetická a něžná. Jak jinak by měly působit snímky budoucích královen krásy?“ říká fotograf.

Finále soutěže Česká Miss proběhne již 2. dubna v Obecním domě. Přímý přenos vysílá televize Prima. Kromě titulů Česká Miss 2016, Česká Miss World a Česká Miss Earth se během galavečera vyhlásí i vložené soutěže: Česká Miss posluchačů Frekvence 1, Česká Miss Tvář – partnera AVON, Česká Miss Bikiny – partnera Astratex, Česká Miss Fashion – partnera Perwoll a Česká Miss Technologie – partnera AV Media. Více o soutěži a hlasování: www.ceskamiss.cz/miss/vse-o-hlasovani.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Č.1 Kristýna Kubíčková
Č.1 Kristýna Kubíčková
Č.2 Lucie Dušková
Č.2 Lucie Dušková
Č.3 Natálie Kotková
Č.3 Natálie Kotková
Č.4 Andrea Bezděková
Č.4 Andrea Bezděková
Č.5 Nikola Kováříková
Č.5 Nikola Kováříková
Č.6 Šárka Zdvořilá
Č.6 Šárka Zdvořilá
Č.7 Adéla Rezková
Č.7 Adéla Rezková
Č.8 Michaela Hávová
Č.8 Michaela Hávová
Č.9 Vendula Neumanová
Č.9 Vendula Neumanová
Č.10 Dominika Košťálová
Č.10 Dominika Košťálová

Profilové foto: Česká firma Gravelli – design z betonu, vytvořila pro finalistky dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss, zcela unikátní kolekci šperků.

Foto: www.ceskamiss.cz / Lukáš Dvořák

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
 
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share