Lucka Vondráčková přímo z Kanady: Největší radost má z dětí a nového CD Růže!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Lucka Vondráčková přímo z Kanady: Největší radost má z dětí a nového CD Růže!

Lucie Vondráčková nemá zrovna lehké období, přesto se snaží se stále usmívat a jít dál. Je stálicí české popové scény a už proto, že vždy tvrdě makala, získávala řadu ocenění, přesto, že roky žije v Kanadě. Právě odtud těsně před Vánocemi poslala vzkaz, tedy spíše vyznání, jak se teď cítí, co ji těší a co je pro ni nejdůležitější. 
 

Momentálně je jedním z nejprodávanějších hudebních titulů v Česku její nové CD Růže, které už dosáhlo na Zatou desku! V posledních měsících na Lucii a jejích aktivitách někteří, zvláště některá média nenechala niť suchou, avšak ona jde dál s úsmvěvem a ví, že čím více do ní kopou, tím spíš musí jít dál, nepropadat depresím a beznaději. To snad tahle křehká, ale silná žena, stále s vizáží dívky, neumí. 

Nejenom “odborné hodnocení” její práce a projektů, ale i “mediální válka” která se spustila díky prohlášení jejího stále ještě manžela hokejisty Tomáše Plekance na sociální síti letos v srpnu, jí samozřejmě nemůže nechat zcela v klidu. Ovšem zvládá to podle mnohých s grácií, bez ocčerňování manžela a žije hlavně tak, aby měly jejich děti klid. V Kanadě a bez účasti médii. 

„Pro mě jako pro mámu je nejdůležitější, aby kluci byli v klidu! A aby všechny ty “tsunami” změny pocítili co možná nejméně a prožili klidné a dětsky krásné Vánoce tak, jak jsme byli doposud v Kanadě zvyklí…Nakonec přijede i tat’nek kluků a to je myslim moc fajn” svěřila se Vondráčková, která se nyní snaží obklopovat prací, přáteli a žije hlavně pro své dva syny. 

Na zpěvaččínych sociálních sítích se poslední dobou dozvídáme o vítězství její písničky Paralelní světy v nejrůznějších hitparádách, o novém filmu Behind the lens, který má v prosinci premiéru. Ale také o Létu s gentlemanem, který v Česku natočila, a někdy logicky dojde i na to, že se musí bránit pomluvám z druhé strany manželské barikády. To ovšem velmi minimálně. Ať se stalo, co se stalo, její stále manžel se sebral na na svátky letěl do Kanady, aby viděl své dva syny, v čemž mu Lucie pochopitelně nebránila. Dobře ví, že je to jejich táta a je ráda, že i když se mezi nima dvěma staly ne příliš dobré věci, tátu potřebují.

„Nikdy jsem nedávala fotky se soukromí na sociální sítě. Teď jsem to dvakrát musela porušit, ale doufám, že se vše zase dostáne do normalních kolejí a obrany nebude třeba. Vždy za mě mluvila moje práce. Soukromí potřebuje klid a nepozornost reflektorů. Teď se vážně těším na konec roku. Snad ten nový přinese rozuzlení a nový začátek” svěřila se zpěvačka a herečka, pro kterou byl tento rok po pracovní stránce hodně pestrý.

Klipy Nad Vltavou, V trávě, Paralelní světy, Solnej sloup…, všechny z nové desky Růže jsou velmi emotivní a u fanoušků i náhodných posluchačů jsou přijímány velmi pozitivně. To ji samotnou těší a díky tomu tak i lépe snáší někdy až průhledně záměrně záměrné negativní hodnocení její práce, včetně komedie The Perfect Kiss, kterou produkovala Martina Adamcová. 

„Co na to mám říct? Neříkám na to nic. Nikdy se nikdo nemůže zalibit všem, a tak to je. Film The Perfect Kiss si to dost odnesl, chudák. Ani do kin pořádně vpuštěn nebyl, ale je to podle mě hlavně televizní věc a tam má mít své roztomilé místo. Tak snad si ho i přes ty kopance co dostal, diváci najdou a oblíbí,” míní zpěvačka, která je až neuvěřitelně pilná, byť musí fungovat hlavně jako máma.

Trochu “zarážející” je, že se Lucie Vondráčková i přes velký tlak a téměř neuvěřtelný hon na čarodějnice usmívá a v klidu se stará  o rodinu i svou praci. „Nevím, ale naše rodina vždycky pracovala, ať se dělo, co se dělo A ráda. Celých osm let, co žijeme daleko od ČR, jsem se přes rok starala o kluky a pak o prázdninách pracovala. Ne moc, ale vždycky. Takže jsem zvyklá. A vite co? Když do vás kopou a máchaj obličej v bahně, stejně to jako máma prostě musíte dát… Vstát, udělat snídani, dát klukům pusu na čelo a jít dál… Prostě musite,” dodala emotivně ve své zpovědi Lucie Vondráčková, která se sice nezdá, ale je křehká, ale neoblomná a my ji přejeme klidné Vánoce a co možná nejúspěšnější rok 2019. Hlavně lásku, kterou si prostě tahle holka z Čech žijící za velkou louží určitě zaslouží. Však taky skoro všechny její písničky a klipy z poslední roky právě o tomhle jsou..
.

Fotogalerie:

Lucka Vondráčková má stále jiskru v oku i přesto, čím prochází!
Lucka Vondráčková má stále jiskru v oku i přesto, čím prochází!
Sexy fotky z nového CD Růže se velmi povedly!
Sexy fotky z nového CD Růže se velmi povedly!
Lucie Vondráčková na natáčení nového klipu Nad Vltavou, ve kterém si zahrál i herec Miroslav Šimůnek
Lucie Vondráčková na natáčení nového klipu Nad Vltavou, ve kterém si zahrál i herec Miroslav Šimůnek
Manželství s Tomášem Plekancem Lucii nevyšlo, ale ona se dívá dopředu a ví, že věci jsou tak, jak asi mají být...
Manželství s Tomášem Plekancem Lucii nevyšlo, ale ona se dívá dopředu a ví, že věci jsou tak, jak asi mají být…
Málokdo chce uvěřit, že tahle stále mladě a krásně vypadající dívka je už maminkou dvou synů.
Málokdo chce uvěřit, že tahle stále mladě a krásně vypadající dívka je už maminkou dvou synů.

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jakub Ludvík a archiv L. Vondráčkové

 

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share