Lucie Hadašová má seznam přání pro Ježíška

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Lucie Hadašová má seznam přání pro Ježíška

Miss Lucie Hadašová Bednářová je před Vánoci v jednom kole, po dvou dětech má postavu jak laňka.

Ve svém náročném diáři, který je naplněn především maminkovskými povinnostmi, si ale najde i čas pro radost. Vyrazila se svou sestrou Kateřinou na nákupy do Špindlerova mlýna a vzala s sebou obě dvě své ratolesti. Starší dcera Denisa (5 let) se o svou sestru Vanessku hezky stará (rok a čtvrt). „Rozdíl 4 let je ideální. Neumím si představit, že by byly blíže k sobě. Deniska je soběstačnější a pomáhá. Vanessku přímo zbožňuje a ta k ní zase vzhlíží. Řekla bych, že ty čtyři roky jsou ideál.“, říká sympatická Lucie.

„Zamilovala jsem se do nové zimní výbavy na lyže. Dříve jsem preferovala jen černou barvu, ale změnila jsem názor. Tenhle outfit je nádherný. Skvěle sedí. Píšu si ho na seznam přání pro Ježíška.“, dodává s úsměvem Lucie v prodejně s luxusním oblečením Sportalm ve Špindlerově mlýně.


„Lyžuji ráda, teď moc nemám čas, ale Deniska se už od minulého roku učí, tak se jí hodně věnuji a pomáhám jí. Je nadaná po tatínkovi.“, chválí starší dceru Lucie Hadašová Bednářová.

Sestra Kateřina si koupila nádherné zlaté boty a víkend ve Špindlu si náramně užily i děvčátka. „Vaness a první sníh byla velmi vtipná situace, hned ho chtěla ochutnat. Doma ve Strážnici teď máme na pilno, přípravy na Vánoce, pečeme cukroví, Deniska se letos už zapojila, pomáhá vykrajovat a zdobí. Pro její sestřičku jsme udělali speciální cukroví, ze zdravé mouky a bez cukru, tak uvidíme, jestli bude mít úspěch…Vánoce s dětmi jsou opravdu nejkrásnější. Ty rozzářené očíčka, těšení se na dárečky, to je to nejhezčí, co s dětmi zažít.“, říká spokojená dvojnásobná maminka Lucie Hadašová Bednářová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

Lucie Hadašová Bednářová - Sportalm - Špindlerův mlýn
Lucie Hadašová Bednářová – Sportalm – Špindlerův mlýn
Denisa Bednářová - Sportalm - Špindlerův mlýn
Denisa Bednářová – Sportalm – Špindlerův mlýn
Lucie Hadašová Bednářová se sestrou - Sportalm - Špindlerův mlýn
Lucie Hadašová Bednářová se sestrou – Sportalm – Špindlerův mlýn
Lucie Hadašová Bednářová - Sportalm - Špindlerův mlýn
Lucie Hadašová Bednářová – Sportalm – Špindlerův mlýn

Foto: SPORTALM Špindlerův mlýn / David sport

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share