Lucie Bílá vydělává další statisíce! Co s nimi dělá?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Lucie Bílá vydělává další statisíce! Co s nimi dělá?

Už má 40. Zlatých slavíků, slávu, vilu, několik bytů, včetně jednoho v Bratislavě, dva řidiče, manažera a neutuchající slávu. K tomu má Lucie Bílá hodně slušné honoráře. Teď ale vydělává ještě další statisíce. Co s nimi dělá?

Zpěvačka v době, kdy dělala své Černobílé tour vydělala díky háčkovaným srdíčkům na půl milionu korun a pomohla tak deseti handicapovaným. Myšlenka ji tak nadchla, že u vlastní výroby něčeho, čemu věnuje čas a energii a ještě tím pomůže dobré věci, chce zůstat. Druhým rokem vyrábí z korálků růžence, andělíčky a teď dokonce i andělky. A teď i v červené barvě!


„Je to něco, co je ode mne, je to kus mého času, ruční práce a nic, co nejde napodobit. Jeden andělíček vyjde na asi čtvrt hodiny času. Dělám je, stejně jako růžence všude, i v autě, když jedu na koncerty. Mám speciální krabičku, nářadí a už to jede. U toho se dívám na film a je mi krásně,” řekla Lucie Bílá, která tak už pomohla sehnat peníze na opravu několika kaplí či kostelů a pomáhá i jednomu z pražských Alzheimer center.

Zpěvačka si je dobře vědoma, kolik úsilí, energie a starostí stojí péče o nemocné a staré lidi. Sama si prošla dvěma lety kdy její maminka po dvou mrtvicích byla upoutána na lůžko. A protože je Slavice pověstná svým sociálním cítěním, nikdo ji nemusel přemlouvat. „Dělala jsem a dělá věci vždy tak, jak je cítím,” podotkla Lucie Bílá, která září kromě koncertních pódií také v muzikálech Carmen nebo i nověji v Sestře v akci.

Její výrovky, kterýmu můžete podpořit dobrou věc, si můžete koupit buďto na jejích vystoupeních, nebo přímo v eshopu na webu www.luciebila.com
Fotogalerie:

Lucie Bílá své růžence a andělíčky vyrábí i na cestách v autě.
Lucie Bílá své růžence a andělíčky vyrábí i na cestách v autě.
Lucie se vrhla i na červené andělíčky.
Lucie se vrhla i na červené andělíčky.
Zlatá slavice je pověstná svou pracovitostí!
Zlatá slavice je pověstná svou pracovitostí!

 

 

Share