Look Bella 2014 zná svoji vítězku… exkluzivní rozhovor s Markétou Martinkovičovou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Look Bella 2014 zná svoji vítězku… exkluzivní rozhovor s Markétou Martinkovičovou

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Markétou Martinkovičovou, vítězkou soutěže krásy Look Bella 2014.

1) Jak dlouho se již věnuješ modelingu a proč jsi se dala na dráhu modelky?

Odpověď: Už odmala jsem toužila po tom stát se modelkou. Když se v 16 dostavil první větší úspěch, říkala jsem si, že to je přesně to, co mě baví a v čem chci rozhodně pokračovat.

2) Proč jsi se přihlásila do soutěže Look Bella?

Odpověď: Myslím si, že soutěž Look Bella má už hodně velké jméno a je dost prestižní. A já jsem si říkala, jak ráda bych se zrovna tímto titulem pyšnila. Tak jsem to zkusila a vyšlo to :-). Byla to skvělá zkušenost.

3) Změnil se ti nějak život po soutěži? 

Odpověď: Jelikož je to teprve měsíc od finále, tak zatím žádné velké změny nepřišly. Jestli nějaké přijdou to teprve uvidíme. V životě se věnuji hlavně rodině, přátelům, škole, ale také svým koníčkům a to se rozhodně ani po soutěži nezmění. 🙂

4) Co je tvým cílem v oblasti modelingu? 

Odpověď: Je toho ještě dost, co bych si chtěla splnit. Ale mým opravdu největším snem a cílem je, stát se tváří nějaké velké značky.

5) Jaký máš názor na plastiku, máš nějakou plastiku nebo plánuješ? 

Odpověď: To je velmi dobrá otázka :-D. Právě jsem v soutěži LookBella vyhrála poukaz v hodnotě 100 000 na plastickou operaci a stále zvažuji zda si na sobě něco upravit. Mohu ale říct, že já osobně preferuji spíše přírodní krásu. Samozřejmě plastiku neodsuzuji, důležité je, aby člověk byl sám se sebou spokojen.

6) Jaký by měl podle tebe vypadat “pan Božský” ? 

Odpověď: Myslím si, že žádný chlap nemůže být dokonalý či “božský”, ale moje představa je asi taková, aby mě měl rád, bral mě takovou jaká jsem. Rozhodně pro mě musí být přitažlivý, ale také charismatický a chytrý.

7) Držíš diety, cvičíš? Jak si udržuješ postavu? 

Odpověď: Mám ráda sport. Už od dětství jsem hrála aktivně florbal, tančila jsem streetdance a k tomu jsem se zase vrátila. Jezdím na kole, inlinech, v zimě na snowboardu. Chodím do fitness a snažím se žít zdravě. Ale žádné diety nedržím 🙂

8) Jaký je tvůj největší úspěch v modelingu?

Odpověď: Je těžké vybrat si pouze jeden okamžik a říct, že to byl pro mě největší úspěch. Prošla jsem již řadou soutěží a každého umístění si velmi cením. Ale rozhodně za svoji největší zkušenost považuji 2 měsíce strávené v Istanbulu, kde jsem se věnovala modelingu.

9) Kde plánuješ letos dovolenou? 

Odpověď: Léto je pro mě zatím hodně daleko, ještě mám před sebou plno dalších aktivit, takže nebylo tolik času plánovat dovolenou. Jelikož minulé léto jsem dovolenou pojala hodně cestovně, letos to vidím opět na klasiku u moře. Už dlouho se chci podívat na Malorcu.

10) Vzkaz pro čtenáře Bulvar24.cz

Odpověď: Jsem ráda, že jste si přečetli tento rozhovor a všem Vám přeji mnoho úspěchů v roce 2015 🙂

Zdroj: Youtube, Look Bella

foto: archiv Look Bella
foto: archiv Look Bella
foto: Erik Tibenský
foto: Erik Tibenský
foto: Jiří Gabriel
foto: Jiří Gabriel
foto Aleš Funke
foto Aleš Funke
foto: archiv Look Bella
foto: archiv Look Bella
foto: Zbyněk Maděryč
foto: Zbyněk Maděryč
foto: Erik Tibenský
foto: Erik Tibenský
foto: Erik Tibenský
foto: Erik Tibenský

Profilové foto: Aleš Funke

Redakce Bulvar24.cz

 

Share