LOLA přichází s novým klipem k singlu Stopy v dešti

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

LOLA přichází s novým klipem k singlu Stopy v dešti

Kapela LOLA představuje zbrusu nový videoklip k singlu Stopy v dešti z v pořadí druhé desky …Jako divoký koně. Album LOLA pokřtila před více než měsícem v Cargo Gallery na Náplavce a teď má pro fanoušky další novinku v podobě videa.Autor hudby a textu: Aleš Petržela

A téma klipu? „Každý den kýváme hlavou, přestože s něčím nesouhlasíme. Je dnes opravdu taková doba? Češi mají s kýváním problém, cizinci ne. Přemýšlí Češi víc o tom, jestli něco odsouhlasí? Podle kapely LOLA ano,“ vysvětluje zpěvák a kytarista Aleš Petržela. Proto LOLA vyrazila s kamerou do ulic Prahy a pokusila se o menší experiment. Jak to dopadlo? „Dívej, jak lidi 4 minuty kývou hlavou a pak řekni, že je to blbý,“ dodává basák Jakub Jakubec.


Kapela LOLA pokřtila v dubnu druhé album, které předznamenal videoklip k singlu Balíky slámy, kde si to v ringu rozdal zpěvák Aleš Petržela s Robertem Rosenbergem. Druhá deska je žánrově pestrá a pro mnohé byla milým překvapením. Songy z nové desky se fanouškům představí i 11. 6. na Staroměstském náměstí při Avon pochodu, kde LOLA svým vystoupením podpoří boj proti rakovině prsu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: LOLA
foto: LOLA
foto: LOLA
foto: LOLA
foto: LOLA
foto: LOLA

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share