Libor Bouček přechází z jednoho rádia do druhého!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Libor Bouček přechází z jednoho rádia do druhého!

Velká změna čeká na příznivce moderátora Libora Boučka. Stěhuje se z jedné rozhlasové stanice do druhé. Má ale štěstí, že je to jen v rámci jediného patra v pražské Wenzigově ulici, kde sídlí rádiové stanice jedné společnosti. Nově ho tak opět budou poschluchači moct slýchat na Evropě 2. 

Právě v tomto éteru Bouček působil dříve, před dvěma lety se přesunul na sousední Frekvenci 1, aby se nyní vrátil na “místo činu”.
Libor se vrací do vysílání Afterparty a na vlnách našeho rádia nám bude zpříjemňovat každé všední dopoledne od 9.00 do 12.00 hodin. Přináší s sebou i několik nových rubrik jako například hudební Kultovku či Sprostějov aneb Slovník sprostých slov s Jakubem Kohákem a máte se fakt na co těšit,” říkají zástupci společnosti, která rádia ovládá.

Pavla Cejnara, který v tomto čase vysílal doposud, budeme slýchat každý všední den odpoledne ve vysílání MaXXimum muziky od 12.00 do 15.00.

Novinkou je přesun oblíbené moderátorské dvojice Petr Říbal – Ondra Urban z víkendového vysílání do odpoledního Vyber si na maXXimum, to jest každé pondělí, úterý, středu a pátek od 18.00 do 20.00.

…Vysílání nejprestižnější hitparády Evropa 2 Music Chart zůstává i nadále pod křídly Petra Cerhy alias Nastyho, ale ještě jedna změna nás čeká,” uvedelo rádio, jehož hlavní hvězdou,” hlásí Evropa 2.

Stanice má také novou moderátorku, která se jmenuje Bára Krčmářová a těšit se na ni můžeme o víkendech mezi 13.00 a 16.00 hodinou.

Oběma rádii zmýtají zásadní změny, protože nově se z Evropy na Frekvenci přesunuli manželé Zorka a Míra Hejdovi, který mají každé dopoledne vlastní talk show.
 

Fotogalerie:

Takhle Libor Bouček na Evropě začínal.
Takhle Libor Bouček na Evropě začínal.
Petr Říbal a Ondra Urban zůstávají na Evropě 2 a přesouvají se z víkendu na všední dny!
Petr Říbal a Ondra Urban zůstávají na Evropě 2 a přesouvají se z víkendu na všední dny!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv Evropy 2

 

Linda

Share