Letní Limitovka Dyzajn marketu ožila spolu se sochami v lapidáriu barokního hospitalu Kuks!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Letní Limitovka Dyzajn marketu ožila spolu se sochami v lapidáriu barokního hospitalu Kuks!

Fotograf Tomáš Polák je autorem dvanácti fotografií exkluzivní limitované kolekce Limitovka, kterou pro Dyzajn market vytvořilo 12 vybraných dyzajnérů. Ústředním tématem Limitovky jsou šperky a doplňky.

“Modelka na fotografii nemá poutat pozornost, a proto vypadá jako statická socha. Rozhodl jsme se tedy fotit v lapidáriu  hospitalu Kuks, kde jsou umístěny barokní sochy Matyáše Bernarda Brauna. Inspirace vyplynula z mých minulých projektů, kde se snažím minimalizovat okolní prostředí. Barevné šperky mají být dominantní vůči jednobarevnému pozadí”, říká Tomáš Polák, fotograf.


Na letní Limitovce se podílely značky Gepetto, Gems Over, Studio Malíská, Loris, Magaela,  TUN, Atelier MATE, Blaho, Ko-ra-le, Miroslava Nana – Souljewellery a Skynet. Sluneční brýle, čelenky, náhrdelníky, náušnice i prsteny jsou designéry vyrobeny jen v omezeném množství, takže kolekce je autorská a unikátní.

“Fotografie Limitovky si návštěvníci mohou prohlédnout od pondělí 16. května v kavárně VinCaffé (Blahníkova 3, Praha 3), kde jsou vystaveny v betonových rámech značky Betome, kteoru rovněž na Dyzajn marketu potkáte Tato nová Limitovka bude k mání na letním Dyzajn marketu, který se uskuteční 28. – 29. května na piazzetě Národního divadla.”, doplňuje Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

V sobotu Dyzajn market poprvé otevře dveře Dyzajnoffu – obchodu plného dyzajnu v Ostrovní 20 (250 metrů od piazetty Národního divadla), kde i mnozí z tvůrců Limitovky budou mít vystavenu svoji další tvorbu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Limitovka léto, designer Tun
Limitovka léto, designer Tun
Limitovka léto, designer ko-ra-le
Limitovka léto, designer ko-ra-le
Limitovka léto, designer Blaho
Limitovka léto, designer Blaho


 


Profilové foto: Limitovka léto, designer Magaela

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share