LEOŠ MAREŠ SE TAJNĚ OŽENIL!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

LEOŠ MAREŠ SE TAJNĚ OŽENIL!

Všichni věděli, že to přijde, ale nikdo netušil kdy a kde to přijde. Moderátor Leoš Mareš se podruhé oženil. V úterý si na zámku Litomyšl vzal svou snoubenku, módní redaktorku Moniku Koblížkovou. Vše proběhlo tajně! 

Svatbu se moderátorovi a jeho partnerce Monice podařilo utajit do poslední chvíle. Obřad byl malý, jen za účasti svědků a rodičů.


„Bylo to nesmírně citově příjemné, oba dva byli moc zamilovaní, a přestože v tom kostele byla zima nám všem, tak z nich sálala láska,“ řekl ke svatbě pro Blesk Mareše a Koblížkové starosta Litomyšle Radomír Kašpar, který potvrdil, že je Mareš krátce po svém rozvodu opět ženatý.

Leoš s Monikou se před pár měsíci zasnoubili a všichni si mysleli, že svatba bude spíš na jaře nebo v létě, že přijde do roka a do dne od zásnub, ale všechny překvapili tím, že to udělali teď. Že by snad museli? Že by se snad měla rodin rozrůst a dvěma synům Mareše přibýt další sourozenec?

„Je otázkou, proč s tím Leoš s Monikou tak spěchali, ale možné je všechno a po miminku ona hodně touží. Přeci jen věk na to má,” řekl jeden z kolegů a kamarádů moderátora.

Po svatbě v Litomyšli odletěl slavný pár do Dubaje, kde si užívá líbánek. Po návratu nejspíš přichystá párty pro své přátele, kteří tak neměli možnost jít na svatbu.
Fotogalerie:

Leoš s Monikou se vzali tajně!
Leoš s Monikou se vzali tajně!
Mareš s Koblížkovou jsou hodně zamilovaní!
Mareš s Koblížkovou jsou hodně zamilovaní!
Leoš s Monikou jsou jedním z nejslavnějších českých párů!
Leoš s Monikou jsou jedním z nejslavnějších českých párů!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Instagram

Linda

 

Share