Leoš Mareš překvapil svým sportovním výkonem na půlmaratonu v Olomouci

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Leoš Mareš překvapil svým sportovním výkonem na půlmaratonu v Olomouci

Oblíbený český moderátor neustále překvapuje. Po bravurních tanečních výkonech v televizním pořadu se dal na běhání a doběhl do cíle již třetího závodu. Tentokrát byl součástí půlmaratonu v Olomouci.

Bez tréninku si však na celou trasu závodu v délce dvaceti jedna kilometrů netroufl, a tak běžel v týmu s vicemiss Evou Čerešňákovou. Ta už v Praze jednou půlmaraton uběhla celý. V Olomouci běžela Eva prvních deset kilometrů, Leoš si zaběhl druhou půlku trati a dobíhal tak štafetový běh do cíle. Tropické víkendové teploty běžcům energie nepřidaly, ale i tak doběhl tým známých tváří  do cíle v čase 2 hodiny a 15 minut.

Leoše podporovali nejen přihlížející, ale samotní běžci na trati, se kterými zvládal průběžně vtipkovat. V cíli na něj čekali jeho nejbližší. „V Olomouci jsem nebyl sám. Přijel mi fandit můj syn Kuba a nenechala si to ujít ani moje maminka, přijela kvůli tomu až z Berouna,“ prozradil Mareš, který běžel v barvách charitativní akce Dejme dětem šanci a netajil se tím, že nijak netrénoval.


Naposledy jsem běžel závěrečný úsek štafety na pražském maratonu, od té doby jsem neběžel. Zastávám teorii, že trénink vyčerpává, a tak jsem raději šetřil síly na samotný běh v Olomouci,“ vtipkoval ještě před závodem moderátor.

Do běhu dal tým maximum a i přes horko a vyčerpání se v závěru těšil z výsledku. Předtím, krátce po doběhu do cíle, ještě Leoš vysílením prohlásil konec své běžecké kariéry, což určitě nemyslel zcela vážně. Eva Čerešňáková, která kromě týmového běhu působila na sportovní události i jako reportérka živého vysílání, zprostředkovávala divákům první minuty po doběhu Mareše do cíle. Tomu se po tom, co opět popadl dech, vrátil úsměv na tvář i smysl pro humor.

Na to, že Leoš vůbec netrénoval, podal úžasný výkon. Přitom zvládl bavit lidi, rozdávat autogramy a dělat kliky! To horko bylo náročné a přesto, že já pravidelně běhám a běhání mě nesmírně baví, jsem sama měla co dělat, abych to zvládla. Atmosféra byla skvělá, ale sama jsem po doběhu na desátý kilometr a předání štafety Leošovi nahlas prohlásila nikdy více!“  vzpomíná Eva Čerešňáková, která to nemyslela vážně a těší se již nyní na další události běžecké ligy. Přes léto se však plánuje věnovat psaní své druhé knihy.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Jan Tuna, Jacob, Eva Čerešňáková
Jan Tuna, Jacob, Eva Čerešňáková
Emoce po doběhu
Emoce po doběhu
Tým Mareš Čerešňáková na startu
Tým Mareš Čerešňáková na startu
před startem, Jacob,Čerešňáková,Mareš
před startem, Jacob,Čerešňáková,Mareš
Leoš Mareš těsne po doběhu do cíle
Leoš Mareš těsně po doběhu do cíle


Foto: RunCzech

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Share