Lenny – držitelka 5 Andělů – slaví další milník v hudební kariéře!  Po úspěchu v Itálii představí remix hitu Hell.o v sousedním Německu.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Lenny – držitelka 5 Andělů – slaví další milník v hudební kariéře! Po úspěchu v Itálii představí remix hitu Hell.o v sousedním Německu.

Talentová písničkářka a skladatelka Lenny, jež zcela ovládla letošní vyhlášení Hudebních cen Anděl, slaví další krok v kariéře na západoevropském hudebním trhu.Po převzetí sošek Jaroslava Róny od Akademie populární hudby, která ji ocenila v kategoriích album roku (Hearts), skladba roku (Hell.o) a zpěvačka roku a videoklip roku (Hell.o) a úspěchu i v kategorii Rock & Pop v Žánrových cenách Anděl, podepsala Lenny globální smlouvu s německým Universal Music, které ji bude zastupovat pro zahraniční aktivity. Vedle toho Lenny stále boduje v Itálii, kde tento týden vystoupila naživo na  Wind Music Awards 2017. Spolu s ní se představili např. Imagine Dragons nebo Clean Bandit.

„Je úžasné sledovat, co všechno může dokázat jedna jediná skladba, na které si dáte obzvlášť záležet. Do písničky Hell.o jsme společně s jejím spoluautorem Ondřejem Fiedlerem dali všechno a já mám velkou radost, že teď můžu sledovat její úspěšnou cestu nejen v Itálii,“ uvedla Lenny.

Do evropského rádiové éteru v těchto dnech vstoupí remix singlu Hell.o, na kterém spolu s Lenny spolupracovali američtí producenti a remixéři Fancy Cars. České stopa ale zůstane zachována v podobně výborného lyric videa, za kterým stojíMatyáš Vorda z kapely Mandrage.

„Každá země si vyžaduje tak trochu osobní přístup, takže jsme se Německu rozhodli nabídnout remix od známých Fancy Cars. Jsem tak ráda, že cesta písničky může pokračovat i tam,“ dodává úspěšná skladatelka a písničkářka.

Videoklip k remixu Hell.o na sebe nenechá dlouho čekat. Lenny má již za sebou natáčení se zahraniční produkcí a v nejbližších dnech jej představí i na českém trhu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, LennyMusicVEVO

foto: Cover – Hello (Fancy Cars Remix)

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share