Lenka Josefiová exkluzivní video interview Ask the crown!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityVideo

Lenka Josefiová exkluzivní video interview Ask the crown!

Modelka Lenka Josefiová, která za poslední rok oslavuje nesčetné úspěchů na mezinárodních soutěžích a v mezinárodním modelingu, se stala Miss Intercontinental České republiky 2014 a poletí reprezentovat naši republiku na konci listopadu na celosvětové finále do Německa!

Webové stránky věnující se světovým soutěžím krásy si ji vybraly, jako hosta do speciální edice Ask the crown!, kde předtím měla interview např. Miss Universe Gabriela Isler či Miss USA. Lenka měla exklusivní 15-minutové video interview s TV reportérkou pořadu Stephanie MCGrane.

Miss Intercontinental 2014 swimwear!
Miss Intercontinental 2014 swimwear!

Lenka měla na sobě šaty od populárního Filipínského návrháře Leo Almodal, které před ní měla na sobě samotná Miss World 2013 Megan Young. Make-up & vlasový styling na interview byla práce Bobby Caparas, který je Lenčiným dvorním make-up artist a Lenku líčí na skoro všechny její důležité akce.

U nás můžete shlédnout video, kde se dozvíte více o finále Miss Intercontinental 2014, Lenčiných předešlých úspěších a titulech na soutěžích krásy, její modelingové kariéře i její nová kariéře TV reportérky.

Zdroj: Youtube

Foto: archiv Lenka Josefiová

Redakce Bulvar24.cz

Share