Legendární AL BANO přiletěl pozvat fanoušky na svůj pražský koncert!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Legendární AL BANO přiletěl pozvat fanoušky na svůj pražský koncert!

Romantický umělec velkých světových scén AL BANO přiletěl do Prahy, aby pozval své fanoušky prostřednictvím médií na koncert, který se uskuteční 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ. Zde poprvé vystoupí i s uměleckou partnerkou Rominou Power. 

Romina Power se sice tiskového dne nezúčastnila, zato poslala posluchačům milou zprávu: „Jsem ráda, že pojedeme do České republiky, kde publikum dokáže zahřát u srdce, a proto se velice těším.“

Společně triumfují v celé Evropě, v Americe i v Asii. Na dotaz, jaký společný hit má AL BANO nejraději, nedokázal odpovědět.

„Nazpíval jsem na 500 písní, ale nedokážu říct, kterou mám nejraději. Je to stejné, jako kdyby matka měla říct, jaké dítě má nejraději,“ odpověděl dobře naladěný interpret romantických písní.

Určitě však můžeme potvrdit, že zazní takové hity jako je Felicita, Sempre sempre či Liberta a věříme, že koncert bude jistě nezapomenutelným zážitkem. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ty správné emoce, tak jako v devadesátých a osmdesátých letech, než je rozdělila rodinná tragédie. Jejich tehdy 26letá dcera záhadně zmizela a už ji nikdo od té doby neviděl.

Romina Power tehdy opustila pódia a AL BANO se po čase vrátil na sólovou dráhu, kterou zahájil již v roce 1964. Volání fanoušků po živých koncertech slavného dua, však bylo tak silné, že se na pódia po dlouhé odmlce vrátila i Romina. Společné koncerty, které uspořádali v roce 2018 ve Varšavě a Gdaňsku, ale i Japonsku, byly bleskově vyprodány.

Koncert má i charitativní podtext. “Nikomu z nás by neměla být cizí pomoc druhým v ohrožení, rozhodli  jsme se tedy věnovat vstupenky „dobrákům“, jak se říká dobrovolným hasičům, protože právě oni jsou takového konání zářným příkladem. Bude osloveno několik Sborů dobrovolných hasičů napříč Českou republikou a budou jim věnovány vstupenky na koncert AL BANA a ROMINY POWER, který se koná 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ,” uvedli pořadatelé.

Vstupenky na nezapomenutelnou romantickou událost můžete zakoupit na Ticketportalu: https://www.ticketportal.cz/event/Al-Bano-Romina-Power

Fotogalerie:

Al Bano a Romina Power vystoupí v pražské Tip Sport aréně
Al Bano a Romina Power vystoupí v pražské Tip Sport aréně
Al Bano je ve skvělé kondici a těší se na české publikum
Al Bano je ve skvělé kondici a těší se na české publikum
Al Bano to v Praze se svou partnerkou Rominou Power rozsvítí
Al Bano to v Praze se svou partnerkou Rominou Power rozsvítí
Al Bano a Romina Power v Praze
Al Bano a Romina Power v Praze

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv, L. Žáčková

Share