Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

Praha | Prestižní projekt Queen&Beauty Universe 2018 přivítá v sobotu 17. listopadu jeden z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze – klub Lávka na Starém Městě. Výhradním partnerem finále národního kola pro Českou republiku a Slovensko je agentura Angels Vampires.


Posledními vítězkami národního kola pro zmíněné země byly Martina Béresová a Alica Ondrásová. Vítězky ojedinělé soutěže krásy postupují do světového finále Queen&Beauty Universe ve Španělsku, kde odměna pro nejkrásnější dívku činí 3.000 euro.

Na castingu v luxusním Le Palais Art Hotel Prague bylo čestnou porotou vybráno 10 finalistek.

Večerem provede Ondřej Albrecht z Angels Vampires, v několika vstupech zazpívá Tereza Kutrová. Očekávaným bodem programu bude také módní přehlídka návrhářky Alice Abraham, která rovněž dodá květiny ze svého nového obchodu Villa d’Este v pražské pasáži Černá růže. Diváci ocení rovněž šaty od Gabriely Giotto či Fashion Church.

Projekt pořádájí European Press Holding. a.s. společně s agenturou Fashion Models stejně jako řadu dalších eventových projektů jako je například TOP MODEL OF THE YEAR v pražském Grandhotel Bohemia, Miss Czech Press či velmi úspěšný Czech Fashion Week.

Queen&Beauty Universe zaštítí svojí péčí o finalistky vizážistky Zuzana Auterská, Jitka Černá, Renáta Holšerová, Jana Bartáková a Pavla Kropíková.

Odměnou pro vítězná děvčata bude například pronájem vily v USA od Ereality, prsten proslulého klenotníka Romana Ruferta, zájezd do Paříže od společnosti Noesis, špičková elektronika, kosmetické poukazy s lákavými produkty, doplňky stravy Benegen, brýle Optika Slavíková a řada dalších lákavých luxusních cen. Více na facebookové adrese Queen Beauty CZ/SK.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Klub Lávka

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

 

 

 

 

Share