Láska a párečky: Jan Révai s roztrženým rozkrokem!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Láska a párečky: Jan Révai s roztrženým rozkrokem!

Pobavit diváky to je to nejtěžší co herce čeká. Janu Révaiovi a jeho kolegům se to naštěstí daří skvěle. V hořké, francouzské komedii Láska a párečky hned několikrát. Nejenom díky dialogům a vtipným scénkám, ale i díky takové ´příhodě´, kterou už možná zažil kdejaký chlap.

Představte si urostlého charismatického fešáka Révaie, kterého v náručí, nohama vzhůru a do praku drží kolega Ernesto Čekan a z mezinoží mu čouhá cosi… Jde naštěstí o látku mezi prasklými kalhotami….

Tohle diváci v pražském Divadle U hasičů nemohli nechat bez odezvy. „Musím si maličko postěžovat na diváky. Smáli se až moc… Proto jsme taky byli dlouhý a přetahovali jsme…,“ řekl s humorem sobě vlastním Jan Révai, který ale neprozradil, zda v souvislosti s prasklým rozkrokem šlo o záměr nebo obyčejnou nehodu…

„On to tam pak ještě kontroloval, co mu tam vlastně čouhá… aby mu asi nevyčouhlo něco jiného, než jen tlencle…,“ smála se jedna z divaček paní Hanka. „Ale bylo to super, moc jsme se pobavili, všichni jsou skvělí. Prý jedou i zájezdovky, pokud budou u nás v Plzni, půjdou rozhodně znovu,“ dodala divačka.

Spolu s Révaiem na jevišti ve hře, kterou produkuje VIP ART Agency excelují jak Ernesto Čekan, tak i Kateřina Janečková, Jarmil Škvrna nebo Karel Zima. Herec, kterého diváci mimo jiné znají z Troškovy pohádky Čertova nevěsta, jako čerta popletu, nebo aktuálně kriminalistu, který píše tajemné povídky a rád jí v kriminálce Temný kraj.

Fotogalerie:

Co to tam ten Jan Révai hledá?
Co to tam ten Jan Révai hledá?
Aááá, dírka se našla...
Aááá, dírka se našla…
Karel Zima, Jan Révai a Kateřina Janečková
Karel Zima, Jan Révai a Kateřina Janečková
Mistrovsky napsaná komedie Láska a páreèky se divákům velmi líbí
Mistrovsky napsaná komedie Láska a páreèky se divákům velmi líbí

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

Share