Lana Del Rey dnes vydává dlouho očekáváné nové album „Lust For Life”!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Lana Del Rey dnes vydává dlouho očekáváné nové album „Lust For Life”!

Populární americká zpěvačka Lana Del Rey je konečně zpět. Po úspěšných singlech Love a Lust For Life, kterými potěšila v první polovině tohoto roku, na trh konečně uvádí dlouho očekávanou albovou novinku Lust For Life.


Dvaatřicetiletá zpěvačka na sebe upozornila již svojí debutovou deskou „Born To Die z roku 2012, která přinesla hity „Video Games„Blue Jeans„Summertime Sadness nebo titulní „Born To Die. Zmiňovaného alba se po světě prodalo několik milionu kusů a Lanu katapultovalo mezi nejsledovanější nováčky. Svojí pevnou pozici na hudebním trhu Lana Del Rey potvrdila i následnými alby „Ultraviolence (2014) a „Honeymoon (2015), jejichž prodeje byly taktéž skvělé.

Na novince „Lust For Love zpěvačka pracovala s přestávkami téměř dva roky a nakonec na ni zařadila šestnáct písní. Výkonným producentem desky je sama interpretka, stejně tak i americký skladatel a producent Rick Nowels, který se zpěvačkou spolupracoval již v minulosti, ale je podepsán například i pod hity Celine Dion

Brandona FlowerseAdeleMadonnyDido nebo Nelly Furtado. Další producentskou podporou byli například osvědčení Benny BlancoEmile Haynie nebo Max Martin.

Nová deska přináší i několik zajímavých hudebních spojení. Na albu si zahostoval například americký rapper A$AP Rocky, legendární zpěvačka Stevie NicksSean Lennon nebo americký rapper Playboi Carti. Aktuálně desku propaguje titulní píseň „Lust For Life, která pomalu začíná bodovat i v hitparádách. Není se čemu divit, song se zpěvačkou natočil populární kanadský zpěvák The Weeknd.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, LanaDelReyVEVO Foto: Universal Music Czech Republic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share