Láďa Hruška útočí na dva české rekordy! Veškerý volný čas kvůli nim strávil za poslední měsíc v karavanu na dálnici!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Láďa Hruška útočí na dva české rekordy! Veškerý volný čas kvůli nim strávil za poslední měsíc v karavanu na dálnici!

Již brzy bude Láďa Hruška novým rekordmanem v počtu autogramiád a podepsaných knih!

Kuchařský experimentátor a hvězda nového pořadu Primy Vychytávky Ládi Hrušky sahá po už dříve ohlášených dvou českých rekordech. Oba se týkají jeho nové kuchařky Láďa Hruška se vrací, která vyšla před měsícem a momentálně patří mezi tři nejprodávanější knihy na českém trhu. Třicetitisícový dotisk titulu s původně padesátitisícovým nákladem přitom oznámil distributor velmi nezvykle tři dny před tím, než se samotná kniha vůbec dostala na trh, což samo o sobě představuje na knižním trhu unikát.

O uznání dvou rekordů se ve spolupráci s agenturou Dobrý den z Pelhřimova pokouší v rámci své Láďa Hruška Tour 2015, během které se rozhodl v rámci promoakcí k nové kuchařce pokusit zdolat česká absolutoria v počtu autogramiád během jednoho měsíce a v počtu autorem podepsaných knih od jednoho titulu.

Hruška obráží čtyři dny v týdnu knihkupectví po celé republice ve speciálním „Hruškokararanu“, zbylé tři dny natáčí pro Primu FTV svoje Vychytávky. Pracuje nepřetržitě 40 dnů v kuse a pokud nedojde během následujících dnů k nepředvídané události, podaří se mu čtvrtek po zastávce v rovném Městci Králové a podvečerní poslední autogramiádě turné v Mostě na poslední chvíli proniknout do aktuálního vydání České knihy rekordů.

Celý pokus sledují za přísných podmínek realizace zástupci pelhřimovské databanky rekordů tak, aby existoval záznam o každé jednotlivé podepsané knize, kterou Hruškovi dávají k podpisu jeho čtenáři na autogramiádách po celé zemi.

„Nemá jediný volný den od začátků září do poloviny října, jen za první dva týdny jeho roadshow jsme ujeli bezmála pět tisíc kilometrů, další dva tisíce přibily jen za poslední tři dny. Jen pro zajímavost, další nabírá s primáckými štáby Vychytávek, sledovat jeho kočování po republice za poslední měsíc by muselo vzrušit i profesionálního řidiče kamionu, on žádné rekordy trhat nechtěl, byl to marketingový nápad, který neinicioval, ale sledovat jeho zarputilost při jejich zdolávání je neskutečné,“ říká Pavel Novotný, Hruškův manažer a zástupce vydavatele knihy.

Sám Hruška unaveným dojmem nepůsobí. „Já se práce nebojím, navíc je to radost setkat se s těmi, kteří mě mají rádi a váží kvůli mě cestu i dvě stovky za knížku. Připadá mi správné prostě sednout do auta a přijet za nimi, stojí-li o to,“ říká novopečený kutil a od loňska také autor nejprodávanější české kuchařky všech dob.

foto: Lenka Fialová – ladahruska.com
foto: Lenka Fialová – ladahruska.com

Hruška o rekordy usiluje ve zvláštním režimu, ve kterém tři dny v týdnu natáčí pro Primu FTV své vychytávky a zbylé čtyři podepisuje po republice své knihy. Některé dny díky logistickému zázemí jak GoodTV – producenta své show, tak agentury 6P Petra Novotného, která jej marketingové zastupuje, zvládá kuchařský experimentátor obojí.

K přepravě na autogramiády používá speciálně upravený karavan společnosti, která se zabývá jejich pronajímáním a podobné vytížení vozu při přepravě, nikoli stání, nepamatuje, stejně jako počet pojistných událostí, které řidiči, kteří moderátora vozí, stihli za měsíc napáchat při couvání, otáčení, či prostém projíždění úzkých uliček v historických částech měst, kde se často nacházejí malá knihkupectví, která se uspořádáním autogramiády do projektu, často nevědomky zapojila, neboť o osobní návštěvu Ládi Hrušky a setkání se čtenáři je od vydání nové knihy nebývalý zájem a celá tour tak čtvrtečním dokončením pokusu a potvrzení rekordů zdaleka nekončí.

Hruška skromně velkorysé zázemí karavanu vůbec nepoužívá, pořadatel mu zajišťuje nocleh v hotelích kvůli odpočinku a na cestách se v útrobách vozu pohybuje pouze promo tým, samotný hlavní aktér dělá podle pořadatele vše, krom odpočinku, či spánku, původně hlavním důvodům využití speciálního vozu.

„Představoval jsem si, že tam bude relaxovat, pospávat a budou ho obskakovat hostesky jen, aby měl v rámci možností alespoň nějaký prostor pro odpočinek při nekonečných přejezdech. On namísto toho zázemí vozu nevyužívá vůbec, přepravuje se na předním sedadle vedle řidiče, kde naviguje, případně se nad scénářem připravuje na práci pro Primu, či prostě dělá radost ostatním řidičům a jejich spolucestujícím, kteří jasně polepený karavan s motivem Ládi poměrně živelně zdraví a mají snahu ho alespoň zahlédnout,“ dodává Novotný.


Hruška cestou nezapomíná ani dobré skutky. Naposledy zaskočil v Brně dvaaosmdesátiletou invalidní seniorku, která žádala vydavatele o doručení knihy až do bytu kurýrem, či „řidičem pana Hrušky“ z důvodu své nepohyblivosti a nabízela, že uhradí náklady s tím spojené. Jaké bylo její překvapení, když jí knihu přijel Hruška, ohlášený u zvonku jako doručovatel, osobně předat i s věnováním. 

Lhůta, během které se Láďa pokouší zdolat rekord v počtu autogramiád během jednoho měsíce a autorem podepsaných knih jednoho titulu, končí ve čtvrtek 8.10 poté, co po pondělím Písku, úterním Kolínu a Hradci Králové, navštíví ve středu Rokycany, Klatovy a Plzeň a konečně ve čtvrtek rodný Městec Králové a Most.

Samotná Láďa Hruška Tour 2015 tímto počinem nicméně nekončí. 10.října Láďu můžete potkat v Příbrami a po té tour pokračuje i celý říjen. 

Fotogalerie:

foto: Lenka Fialová – ladahruska.com
foto: Lenka Fialová – ladahruska.com
foto: Lenka Fialová – ladahruska.com
foto: Lenka Fialová – ladahruska.com

Zdroj: IDMedia s.r.o.

Profilové foto: Lenka Fialová – ladahruska.com

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Share