Kuchařská celebrita a moderátor pořadu Života z Pánve se rozzuřil!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Kuchařská celebrita a moderátor pořadu Života z Pánve se rozzuřil!

Petr Erin Kováč se rozzuřil a společně s dalšími profesionálními kuchaři zakládá nový kuchařský spolek Culinary Club ČR.

Proč se tomu tak stalo? “Začalo mi vadit to, jak je vše zastaralé, jak se učí mladí kuchaři vařit, a pak na soutěžích je hodnotí pánové, kteří by měli jít příkladem, ale nejdou a je to spíš naopak. Každopádně členové budou moci být i Hobby kuchaři a cukráři. Dokonce se ozvala spousta osobností a umělců, kteří by byli rádi členy”… prozrazuje v první reakci Petr.


Pro osobnosti připravuje Petr zvláštní členství, tzv. čestné členství. A také plánuje podporovat potřebné, konkrétně nadaci Šťastná hvězda, která pomáhá vážně nemocným dětem. Bude organizovat soutěže a gastronomické semináře. Pro propagaci spolku má v plánu využít i media a to “Život z Pánve” a “Celebrity Kitchen Show”, která je dle slov Petra připravená do vysílání.

“Měli jsme dost problémů, které jsme vyřešili, a tak se můžete zanedlouho těšit za nový gastro formát TV pořadu, který pobaví i pomůže. Víc už neprozradím. Jen tak přemýšlím, co budou dělat staří pardálové kuchaři, kteří hodnotí soutěže? Koho budou hodnotit, když nám se už ozvalo 140 zájemců o členství. No čas ukáže! Jen se nechceme srovnávat, chceme být lepší a o hodně lepší.”… říká šéfkuchař Petr Erin Kováč.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Petr Erin Kováč
foto: archiv Petr Erin Kováč
foto: archiv Petr Erin Kováč
foto: archiv Petr Erin Kováč


 


Profilové foto: Milan Sláma

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share