Kubišová se vrátí před diváky a bude zpívat!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Kubišová se vrátí před diváky a bude zpívat!

Marta Kubišová, která loni ukončila pěveckou kariéru, na svém rozhodnutí “včas odejít” nic nezměnila. Přesto se vrátí před diváky a bude dokonce zpívat. Stane se tak 30. září v pražském Obecním domě. 

Její výjimečné vystoupení bude součástí koncertu s názvem Příběh hudby – 100 let, kterého se za doprovodu orchestru zúčastní také Dagmar Pecková, David Koller, Vojtěch Dyk, Aneta Langerová a Richard Müller.
„Na mém rozhodnutí ukončit kariéru se nic nemění, ale protože naše republika slaví tento rok sté výročí, tak se ještě na chvilku na jeviště vrátím,” řekla Marta Kubišová.

U příležitosti 25. výročí vzniku samostatné Slovenské republiky a zániku někdejšího Československa obdržela Kubišová letos 1. ledna od slovenského prezidenta Kisky Řád bílého dvojkříže, nejvyšší slovenské ocenění pro cizince.

„Jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Myslela jsem si, že budu mít hodně času na spoustu věcí a restů a ještě jsem se k nim nedostala,” svěřila se zpěvačka. Stále pracuje pro ČT pro pořad Chcete mě, kde se střídá se Zdeňkem Srstkou. 
Fotogalerie:

Marta Kubišová - fotobraz
Marta Kubišová a její obraz.
Marta Kubišová se vrátí na pódium, ale jen výjimečně!
Marta Kubišová se vrátí na pódium, ale jen výjimečně!
Vloni se loučila se svou kariérou a zazpívat jí přišel i Václav Neckář.
Vloni se loučila se svou kariérou a zazpívat jí přišel i Václav Neckář.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv M. Kubišové, VDM Promo

Linda

 

 

Share