Kryštof už je se záznamem strahovských megakoncertů multiplatinový. Jeho vydání připomíná videoklipem Cesta

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Kryštof už je se záznamem strahovských megakoncertů multiplatinový. Jeho vydání připomíná videoklipem Cesta

Další mimořádný úspěch slaví kapela Kryštof. Záznam dvou loňských výročních koncertů na fotbalovém stadionu Evžena Rošického v Praze, který vychází pod názvem Kryštof na Strahově 2017 na CD, DVD a Blu-ray, je již v okamžiku vydání multiplatinový. Oficiálně bude k dostání v pátek 30. listopadu, ovšem už v neděli 25. listopadu ho skupina představila na čtyřech vyprodaných projekcích v kině. Nyní zveřejňuje v pořadí druhý strahovský videoklip k megahitu Cesta.


Již před vydáním si záznam objednaly tisíce fanoušků. „Koupili jste si tolik nosičů, že se nám z toho protočily panenky. Náklad Blu-ray už je dokonce vyprodaný,” sdělil Richard Krajčo na jednom ze čtyř exkluzivních promítání v pražském multikině Cinema City v OC Chodov. Poslední šanci pořídit si připomínku výpravné stadionové show na Blu-ray budou mít zájemci v následujícíh dnech. Chystá se totiž dodatečný náklad v limitované edici.

Také na velkém plátně byl dosavadní kariérní vrchol kapely pro diváky výjimečným zážitkem, který odměnili bouřlivým potleskem. „Byl to pro nás splněný sen. Žádnou další metu už nemáme, dosáhli jsme všeho, o čem jsme jako kluci snili,” uvedl dojatý Richard Krajčo, který už předtím strahovské koncerty označil za „dva nejbáječnější dny kariéry”.

Rozsáhlý materiál zahrnuje nejen záznam vystoupení, ale i bonusový dokument, mapující v šesti kapitolách náladu v zákulisí přímo z pohledu skupiny a jejího realizačního týmu. Po videoklipu k písni Vysněnokrajina nyní Kryštof uveřejnili další ochutnávku. Tentokrát sáhli po jednom ze svých největších hitů Cesta. Ten vyšel na albu Inzerát v roce 2012 a jeho klip má k dnešnímu dni na YouTube přes třicet dva milionů přehrání. Patří mezi vůbec nejúspěšnější česká hudební videa v historii této internetové platformy.

Koncerty, které na stadionu Evžena Rošického proběhly 16. a 17. září 2017, oslavila skupina své pětadvacáté narozeniny. Celkem je navštívilo bezmálo sedmdesát tisíc fanoušků. V setlistu se objevily její největší rádiové hity jako Obchodník s deštěm, Inzerát, Lolita, Ty a já nebo tehdy zbrusu nová balada Zůstaň tu se mnou (Za sny), která show za doprovodu ohňostrojů zakončila. Přítomni byli tehdy i speciální hosté Petr Janda a Majk Spirit. 

Pro prvotřídní zážitek u přehrávačů odletěla formace na začátku října do USA, kde nechala udělat mastering ve formátu 5.1, kterému se v České republice nikdo nevěnuje. Slibuje tedy nejvyšší technickou kvalitu – a k tomu spoustu emocí a neopakovatelných spontánních momentů, které zachytily kamery jak přímo na pódiu, tak v hledišti. 

Jedinečné vystoupení, které bylo v tuzemských médiích titulováno jako „nejvýpravnější stadionová show české kapely”, budete moci z pohodlí svého domova znovu prožít už 30. listopadu, kdy nosiče vychází u Universal Music.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, KrystofVEVO

Fotogalerie:

16.9.2017, Kryštof, Strahov
16.9.2017, Kryštof, Strahov
Kryštof, Strahov
Kryštof, Strahov
Kryštof, Strahov
Kryštof, Strahov
Kryštof, Strahov
Kryštof, Strahov

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share