Křížková se zamilovala do výrazně staršího!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Křížková se zamilovala do výrazně staršího!

Loni oslavila Hanka Křížková kulatiny a tak trochu si postěžovala, že “ten pravý” zatím stále nepřišel. Nyní je ale jasné, že je zamilovaná až po uši a co na tom, že její vyvolený je výrazně starší. Dokonce s ním spí v posteli a nedá na něj dopustit. 

Aby nedošlo k omylu a nešířily se o zpěvačce a herečce pomluvy, uvedla celou věc na pravou míru. „Je mu 92 let a jmenuje se Hurvínek,” svěřila se s úsměvem Hanka Křížková. K synovi pana Spejbla má velmi vřelý vztah už řadu let, zvlášť poté, co se před mnoha lety spřátelila s ředitelkou Divadla Spejbla a Hurvínka Helenou Štáchovou. Herečka, dabérka a principálka vloni bohužel navždy odešla, ale její odkaz zůstává i nadále.
„Hurvínek je můj miláček, doma ho mám jako maňáska a spím s ním, nebo se spolu díváme na televizi. A když se mi zasteskne po tom pohyblivém, zajdu do divadla na představení. My si tam s Hurvínkem vlastně dáváme takové “tajné rande”. Teď už tedy moc tajné není, když jsem to prozradila,” podotkla Hanka Křížková.

Před pár dny pokřtila v Divadle Spejbla a Hurvínka nové CD divadla Ať žije Mánička, a pochopitelně rád a přijala roli kmotry. Na desce jsou všechny čtyři interpretky Máničky. „Byla jsem velmi šťastná, že jsem se zase mohla potěšit a pomazlit s hlavními protagonisty – s Hurvínkem a Máničkou. Spejbl se nerad mazlí, ale rád poslouchá a hlavně hlídá Hurvínka. Ráda do Divadla Spejbla a Hurvínka chodím. Nejen, že se vždy vracím do dětských let, ale je tady vždy pohoda a dobrá nálada. Jsou tu bezvadní lidé a nadšenci. Jen ta Helenka chybí, ale ona nás všechny dohlíží, takže je vlastně pořád s námi,” komentovala akci Křížková.

Zpěvačka odehrála o víkendu poslední představení muzikálu Sibyla, stále účinkuje v Mefistu, Draculovi, Carmen a za sebou má i turné s Popelkou na ledě. Do toho se věnuje svým koncertům, recitálům a talk show, v kterých účinkuje buďto sama nebo s kamarádkou, kolegyní herečkou a malířkou Ivou Hüttnerovou.
Fotogalerie:

Hanka Křížková s Hurvínkem a Máničkou.
Hanka Křížková s Hurvínkem a Máničkou.
Hanka Křížková Hurvínka prostě miluje!
Hanka Křížková Hurvínka prostě miluje!
Zpěvačka se vrací tak trochu do dětských let.
Zpěvačka se vrací tak trochu do dětských let.
Všichni společně pokřtili nové CD Ať žije Mánička
Všichni společně pokřtili nové CD Ať žije Mánička

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

 

Linda

Share