Krásnou herečku Milušku Bittnerovou čeká operace

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Krásnou herečku Milušku Bittnerovou čeká operace

Herečku, kterou znáte i z dámského klubu na Frekvenci 1, Milušku Bittnerovou čeká operace žlučníku. „Byla jsem na běžné prohlídce, nic mě nebolelo, ale na sonu přišly na to, že tam mám kameny a musím na operaci,“ říká česká Marilyn Monroe.„Bohužel teď v létě, ale je to prakticky jediný volnější čas, jinak mám přes rok tolik práce, že si neumím představit na týden vypadnout z kola. Takže příští týden mě to čeká a pak chvíli rekonvalescence, ale člověk bývá po týdnu už fit, tak doufám, že budu i já,“ dodává půvabná herečka na otevření restaurace Vapiano v Myslbeku. „Už se těším, až budu mít po operaci a dám si zase svoje oblíbené italské rizoto,“ chválí houbové rizoto v italské restauraci Miluška. 

Miluška randí již nějaký pátek se svým partnerem Reném, nedávno se nám svěřila, že hledají společný byt v Praze. Zatím nenašli ale nic, co by bylo podle jejich představ. „Nespěcháme, ale rozhlížíme se a doufám, že najdeme něco, co nám oběma padne do oka, a hlavně to bude mít atmosféru. Je jedno kde v Praze asi, důležité je prostě, jak se tam budeme cítit,“ říká Bittnerová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: KVIFF 2018
foto: KVIFF 2018
foto: KVIFF 2018
foto: KVIFF 2018
foto: KVIFF 2018
foto: KVIFF 2018

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share