Krásná tanečnice, která zářila ve Stardance, proráží s vlastní značkou BODYHUNTERS

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Krásná tanečnice, která zářila ve Stardance, proráží s vlastní značkou BODYHUNTERS

Martina Marková, profesionální tanečnice, jejíž ladné pohyby jste mohly v loňském roce obdivovat v oblíbené taneční soutěži Stardance po boku Martina Teclíká se letošního ročníku zúčastní pouze jako divák, pracovně ale nezahálí. Dokázala například vybudovat velmi úspěšnou značku BODYHUNTERS.

„Jak už anglický název značky BODYHUNTERS napovídá, jedná se o inspiraci na zdravé recepty, tréninkový internetový systém a druhořadě také články se zajímavostmi ve světě sportu,“ vysvětluje Martina. Nedílnou složkou značky je také TEAM BodyHunters, jedná se o atlety, kteří jsou zapálení do práce, jsou v ní dobří a chtějí motivovat a pomáhat ostatním. Celý team vzájemně spolupracuje, radí se a vše konzultuje.


Nemůže být pochyb o tom, že se jedná o velice kvalitní team. Patří do něj mistr Slovenska ve sjezdovém lyžování, kuchař, který pracoval v restauraci s Michellinskou hvězdou a nyní se věnuje zdravým receptům a nutričnímu poradenství, bývalý hráč extraligy v hokeji, mistr České republiky v Men’s physique a v neposlední řadě dvojnásobná mistryně ČR v bikini fitness. Společnými silami pomáhají s fyzickou přípravou na různé sporty, zhotovují nutriční plány a do budoucna celý tým chystá pro příznivce sportu a zdravého životního stylu přínosné semináře a přednášky.

Kromě vybudování úspěšné značky má Martina na kontě spolupráci se značkou Adidas pro řetězec obchodního domu Macy’s a spatřit ji můžete také ve filmu Decibely lásky jako jednu z tanečnic ve skupině.

A jak je to s její fitness kariérou?V nynější době jsem bohužel musela z osobních důvodů  podstoupit dvě operace a  nebyla jsem schopna sama trénovat. Věnuji se proto v této chvíli velmi intenzivně trenérství nejen svých tanečních svěřenců, ale i těch fitness,“ dodává s úsměvem Martina.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Z treninku na Slovensku - které ve fitness reprezentuji
Z treninku na Slovensku – které ve fitness reprezentuji
Z reklamy pro Nike
Z reklamy pro Nike
Z natáčení pro Macy's
Z natáčení pro Macy’s
Z natáčení Decibaly lasky
Z natáčení Decibaly lasky
Z taneřního soustředění v Praze
Z taneřního soustředění v Praze


 


Z foceni pro Bondy centrum - obchodní centrum v Mladé Boleslavi
Z foceni pro Bondy centrum – obchodní centrum v Mladé Boleslavi
Z fitness soutěže s další závodnicí
Z fitness soutěže s další závodnicí
se svým pejskem
se svým pejskem
forma v dietě těsně před závody
forma v dietě těsně před závody


 


Foto: archiv Martina Marková

Text: Hana Knopfová – Copywriter bez hranic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share