Krásná modelka Denisa Bauerová o své cestě k modelingu, pádech a vzestupech

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Krásná modelka Denisa Bauerová o své cestě k modelingu, pádech a vzestupech

Denisa Bauerová studuje Střední zdravotnickou školu v Karviné již 4. rokem. A pokud se zrovna nevěnuje studiu, je její největší zálibou právě modeling. 

Denisa nám prozradila, jak se do světa modelingu dostala… “Úplně první krůček, který mě k tomu zavedl, mě potkal na Dívce roku v Orlové, kde mě oslovil jeden z pracovníků nejmenované agentury. Zúčastnila jsem se castingu a také prvního nafocení fototestu. Dlouhodobou spolupráci jsem ale nenavázala – tehdy jsem byla mladší a ne příliš obdivována okolím, a tak jsem po modelingovém snu netoužila 🙂 “

“Později přišel zlom, který mi ukázal, že modeling je to, co mě naplňuje zcela nejvíc. Od té doby jsem zapracovala a dále pracuji na svých slabých stránkách a snažím se z nich dělat své přednosti. Jednou z těchto slabin byl právě můj vzhled. Dnes se již nebojím přiznat, že se mi děti ve škole často posmívali – „ty máš čínské oči” – a podobné připomínky se objevily ne jednou. Možná i díky tomu jsem dnes vděčná za to, čím jsem. Za to, že jsem v sobě objevila sílu, jak dokážu využít nějaké té exotiky, kterou na první pohled působím.”

A jak je na tom Denisa dnes? Ačkoliv nemá za sebou žádnou modelingovou agenturu, podařilo se jí dostat k různým a velkým možnostem, které ji posouvají zase o kousek dál.

“Jednou z mých větších příležitostí je například dlouhodobá spolupráce s módní návrhářkou Šárkou Práškovou, pro kterou je mi ctí, fotit nejnovější kolekce, nebo také nedávné focení pro Svatební salón MaAnBa. Snažím se prosadit i ve své tvůrčí povaze, kdy vytvářím vlastní projekty na focení.”

“Mnoho lidí na mě zpozorují tetování – ano, je to další taková má záliba. Určitě to neberu jako něco, co teď frčí. Jde spíš o můj vlastní příběh, každá z nich je pro mě výjimečná a každá z nich, vypovídá o něčem jiném. Díky tomu…bohužel, jsem se setkala i s odmítnutím některých nabídek k focení, ale je to mé rozhodnutí a je mou součástí.” 

SILVESTR SZABO
foto: SILVESTR SZABO
LIBOR PAWLAS
foto: LIBOR PAWLAS
LIBOR PAWLAS (1)
foto: LIBOR PAWLAS
KATEŘINA BUDÍNSKÁ
foto: KATEŘINA BUDÍNSKÁ
JAN TRELA
foto: JAN TRELA

Profilové foto: Dalibor Válek

Redakce Bulvar24.cz

 

Share