Krásná misska Jana Doleželová radí ženám v rámci poradenských dní Idelyn

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Krásná misska Jana Doleželová radí ženám v rámci poradenských dní Idelyn

Misska Jana Doleželová se stala ambasadorkou nové produktové řady Idelyn Beliema®. 

Chcete-li se dozvědět více o problematice intimního zdraví, můžete se účastnit akcí v rámci Idelyn poradenských dní, které Jana pořádá každý čtvrtek ve svých lékárnách. První z nich se již uskutečnila 27.8. v lékárně Palladium v Praze.

Srdečně Vás zvu na Idelyn poradenské dny, kde se dozvíte vše, co vás zajímá o intimním ženském zdraví.”posílá s krásným úsměvem pozvánku Jana Doleželová.


Co nám řekla sama Jana o značce Idelyn? „Velice mě těší, že mohu spolupracovat na této výjimečné produktové řadě Idelyn Beliema®, neboť jako lékárnice se často setkávám se ženami, které těmito problémy trpí, a mohu jim tak doporučit účinné řešení na jejich intimní problémy. Ráda bych proto také všechny ženy pozvala na chystané Idelyn poradenské dny, které jsem se rozhodla pravidelně organizovat ve svých lékárnách. Dozví se zde, jak předcházet problémům, správně pečovat o své intimní zdraví a řadu dalších informací.“

Článek: Miss České republiky 2009 Jana Doleželová tak trochu jinak… tak, jak ji ještě neznáte

porad dny
poradenské dny v lékárnách Jany Doleželové
terminy
Termíny poradenských dní

Profilové foto: archiv Jana Doleželová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share