Krásná a úspěšná modelka Taťána Makarenko exkluzivně promluvila o své budoucnosti

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Krásná a úspěšná modelka Taťána Makarenko exkluzivně promluvila o své budoucnosti

Taťána Makarenko… ředitelka soutěže krásy Miss Face, půvabná a také sexy modelka, vítězka mnoha soutěží krásy a novopečená paní magistra 🙂 nám poskytla exkluzivní rozhovor…  

1) Taťáno, ukončila jsi školu, co plánuješ nyní?

Odpověď: Ano. Minulý týden jsem složila státní závěrečnou zkoušku a jsem nyní paní magistra :-). Hodlám ale pokračovat. V září nastupuji na doktorské studium.  

2) A jaké máš tedy plány na léto? Užívat volna?

Odpověď: Moc se těším na volno, které si chci letos v létě užít. Samozřejmě mě čekají i pracovní povinnosti, ale řekla jsem si, že budu brát jen tolik práce, abych se stihla věnovat svému příteli, rodině, přátelům a sama sobě. Chodit cvičit, opalovat se u vody atd. Takové ty běžné věci, které jsou naprosto nejkrásnější, protože si člověk musí uvědomit, že mladí jsme jen jednou a práce pokud budeme chtít bude vždy, ale volný čas ne, když pak do všech povinností a starostí přijdou děti 🙂  

3) Tvá soutěž Miss Face je celoroční práce. Jak hodnotíš zatím probíhající 6. ročník?

Odpověď: Velice pozitivně. Každý rok se sama a mí kolegové učíme z vlastních chyb za pochodu a snažíme se je minimalizovat a dělat tuto soutěž srdcem. Věnujeme ji mnoho času a přesně, jak říkáš je to celoroční běh, kdy skončí finále a rozjíždí se příprava na castingy na další rok, jezdí se po centrech Neonatologie a předávají se peníze, které Miss Face vytěžila za ten rok a je to moc krásné, když vám jak doktoři, tak i samotné maminky děkují, že pomáháte. To je nepopsatelný pocit, pro který to stojí Miss Face nadále zvedat a vůbec organizovat. Možná se to někomu nezdá, ale doopravdy je těžké pořádat tak velký projekt, když jsme malý team, který každý rok musí shánět peníze od sponzorů, dělat věci profesionálně, aby i ti partneři a sponzoři z předchozích ročníků ve vaší soutěži nadále zůstali a spolupracovali s vámi.  

petr 1
foto: Petr Kozlík

4) Proč a jak vůbec tvá soutěž vznikla?

Odpověď:  Vznikla pouhou myšlenkou v roce 2009, kdy jsem já sama chodila na soutěže krásy v ČR a chtěla jsem si to dělat po svém. Chtěla jsem spojit soutěž s pomáháním pro druhé a proto Miss Face nese podtitul Krásné tváře pomáhají. Na začátku nebylo nic. Ani peníze, ani zkušenosti s pořádáním akcí. Bylo mi 19 let a chtěla jsem dokázat, že všechno jde, když se člověk snaží a jde si za svým snem. Když dělá člověk věci čestně, s pokorou, dodržuje své slovo, ostatní na to dřív, nebo později přijdou, že jste ten, se kterým je dobré spolupracovat a věřit mu. Od druhého ročníku se o Miss Face začalo psát v mediích a to celkově nastartovalo velikost projektu. Rok od roku se nám daří soutěž zvedat co do velikosti, tak do profesionality. Samozřejmě je ještě mnoho věcí, které lze vylepšovat, ale to je na tom to krásné 🙂 , že žádný rok není stejný. Moje maminka mi vždy říkala, že když člověk pracuje na 100%, tak se mu to vrátí na 200%. Řídím se tím. 🙂 

5) Jaké máš do budoucna plány? Co by tě bavilo nejvíce?

Odpověď: Těžko říci, kam mě (nás s přítelem) nohy zavedou. 🙂 Každopádně ale dokud jsem v ČR, tady a teď, tak bych si přála dodělat úspěšně školu, provdat se za mého Zdeňka a mít 3 krásné děti. Vše ostatní je jen bonus. 🙂 Žiji proto, abych dala život někomu dalšímu a dobře ho vychovala.

To, že nyní pracuji, pořádám Miss Face mě baví a ráda v tom budu pokračovat co nejdéle to půjde a bude mi umožňovat čas. Již 6 let pracuji mimo modeling ve finančnictví. Nyní ve firmě ZFP Group a.s. Modeling je krásné zpříjemnění a slušný přivýdělek. Soutěž je něco co nemohu opustit :-). Je to už součást mého života a beru to velice vážně. Ráda bych ale do budoucna ještě zkusila pracovat v oboru, který studuji. Nějaká instituce při EU, to by mě nejspíše bavilo nejvíce.  

foto: Petr Kozlík
foto: Petr Kozlík

6) Tedy se chystáš do politiky?

Odpověď: Dá se to tak říci. Začínat je nejlepší od začátku a pomalu. Nyní budu chodit na zasedání zastupitelstva jedné strany pro Prahu, kde bydlím. Tedy uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet.:-) Ráda bych byla jedním z členů zastupitelstva, který by se dostal do poslanecké sněmovny a posléze dále do instituce, která je při EU. Avšak stále nevím kam přesně. Dle školy mě zajímá oblast bezpečnosti, terorismu atd.  

7) Ty jsi tedy dívka mnoha tváří. Vnímáš jak tě lidé berou?

Odpověď: Na tuto otázku bude vždy dvojsečná odpověď.: -) Jedni mě podporují a píší krásné zprávy, ve kterých hodnotí moje počínání jako příkladné pro druhé mladé slečny, druzí si myslí, že mám všude známé a cestičku mám vyšlapanou. Já říkám, že život je boj a člověk si může vybrat zda bude ten, který ovládá, nebo ten, který je ovládán. Nemohu říci, že se mě občas nezmocní smutek a špatná nálada z lidské nepřejícnosti a zlosti, ale vždy jsem věřila, že se všem vrátí to, co dávají. Ať už zlé, či dobré. 

8) Kdyby byla jedna věc co by jsi mohla na světě změnit, co by to bylo?

Odpověď: Aby měli všichni dostatek toho, čeho chtějí. 

9) Jak ty sama kromě Miss Face pomáháš?

V prvé řadě se snažím žít více ekologičtěji. S čímž samozřejmě souvisí základní věci, které si mnoho lidí možná uvědomuje, ale nepřikládá k tomu velkou váhu. Toaletu splachuji i na menší objem litrů vody, ne jen na ¨velký¨ spínač. Preferuji sprchování a ne napouštění celé vany. Třídím odpad a nevyhazuji nic, co se nerozloží na zem, na trávu, v lese atd. Starším lidem pomůžu dle potřeby (přes přechod, uvolním místo na sezení…) A usmívám se na lidi. 🙂 Je to naprosto nakažlivé. 🙂 Lidé se málo smějí a když se na někoho usmějete jen tak třeba na ulici, v tramvaji, tak většina vám úsměv vrátí. A stoprocentně to vám i druhým zvedne náladu. 

10) Je vůbec něco, co považuješ ty, nebo tví blízcí za mínus na tvé osobě? 🙂

Odpověď: Samozřejmě. 🙂 Nikdo není dokonalý a musí to tak být. Jinak by byl život nudný. 🙂 Myslím, že jsem tak velký detailista a očekávám od druhým mnoho, že se častokrát zklamu. Je to rozhodně špatná vlastnost. Člověk nemůže od druhých očekávat mnoho, naopak ho musí mile překvapit tím, co udělali. 🙂 Další moje špatná vlastnost je že občas jsem moc hr na věci, které potřebují čas a dobrou přípravu. Postupem času se ale stávám více trpělivou a své kroky a slova si důkladně rozmýšlím. Myslím, že jsem také občas moc důvěřivá. Vymstívá se mi to při situacích, kdy jsem člověka soudila dle sebe, že je důvěryhodný, milý, čestný a čistým srdcem. Nesmím také zapomenou na mou nedochvilnost. 🙂 S tím se snažím bojovat. Ale zatím se mi to podařilo potlačit na zpoždění cca 5-10 minut. 🙂 A často se pro druhé obětuji a myslím na ně více, než na sebe. To se dá brát jak za špatnou vlastnost, tak za dobrou. 🙂 Co se týče fyzických mínusů, tak těch na sobě vidím mnoho. Asi jako každá žena :-). Rozhodně si ale nemohu ztěžovat a jsem vděčná za to, co mi mí rodiče geneticky dali. :-). 

11) Co je tvé životní moto?

Odpověď: ,,Everything happes for a reason´´. V překladu: Všechno se děje za nějakým účelem, nebo všechno zlé je pro něco dobré. 

Věřím tomuto citátu natolik, že jsem si ho nechala vytetovat na levou stranu žeber u srdce.

1
foto: archiv Taťána Makarenko
foto: archiv Taťána Makarenko
foto: archiv Taťána Makarenko
foto: archiv Taťána Makarenko
foto: archiv Taťána Makarenko
5389db4f79905
foto: archiv Taťána Makarenko
10306626_4873223004415_2553786896401372771_n
foto: Jiří Gabriel
petr kozlik kasper 8
foto: Petr Kozlik
petr
foto: Petr Kozlík

Profilové foto: Nikola Bílková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share