Krásná a nadaná Mirka Pikolová promluvila o své největší vášni, kterou je tanec.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Krásná a nadaná Mirka Pikolová promluvila o své největší vášni, kterou je tanec.

Tanečnice Mirka Pikolová (22) pochází z Prahy a studuje poslední 6. ročník Mezinárodní konzervatoře v Praze, obor “Muzikál”. Od malička se věnuje tanci, takže dráha tanečnice byla samozřejmostí.

“Věnuji se i modelingu, zpívám, ráda hraji. Jsem hudebně založená a pohybově založená. Často mám zakázky v oblasti účesů a vlasové tvorby, různé taneční show a fashion.”

1) Role modelky… jak tě tato práce baví?

Odpověď: Modeling a oblast módy miluji. Pózovat před fotoaparátem s předními fotografy je náročnější než přehlídky, ale jsou z toho pak krásné výsledky. Předvádění módy a fashion show, to je moje. Naprosto skvělé spojení přehlídek s tancem

2) Role tanečnice, jak jsi se k tanci dostala a kde všude jsi už tančila?

Odpověď: Byla jsem v mnoha evropských státech, jako například Německo, Rakousko, Holandsko, Slovinsko, Chorvatsko. Jako malá jsem tančit v Národním divadle od 4 let balet, pak gymnastiku, latinskoamerické tance, Hip Hop v B.D.S Academy, moderní tanec v JAD Production. Jezdila jsem taneční soutěže různě po světě. Největší úspěch jsem měla na Mistrovství Evropy v sólo dance, kde jsem se umístila na 7. místě, jako jediná z Česka. A Mistrovství světa na 1. místě v produkci. Dále jsem natáčela videoklipy hudebních skupin.


3) Kde teď aktuálně tančíš a jaké jsou tvé cíle v tanci?

Odpověď: Teď tančím v JAD Production 🙂 , tančím v televizi Nova v nejpopulárnějším pořadu, s miliónovou sledovaností – Tvoje tvář má známý hlas. Tato práce je náročná na čas, ale přesto stihnu ještě několik tanečních vystoupení pro různá divadla a produkce. Spousty cílů se mi už splnilo. Byla jsem v semifinále České Miss 2015. Ve finále prestižní soutěže Top Model of the year 2016. Příští rok se chci zúčastnit soutěže Miss Czech Press. Nyní mi přišly nabídky na dvě prestižní přehlídky, na které se těším a kde se potkám s kamarádkami z modelingu, se kterými jsem se dlouho neviděla. V oblasti tance bych chtěla dosáhnout spolupráce s produkcí a zpěvačkou světového formátu Beyonce a vystupovat v jejích live show.

4) Jaký máš svůj životní cíl?

Odpověď: Chci být šťastná, mít dobré přátele kolem sebe. Mít skvělou rodinku s dětmi a dobrou práci. To je tak všeobecně a můj cíl teď? Dodělat absolutorium. A cestovat. Přinášet radost sobě a i svému okolí.

5) Modelka nebo tanečnice? Co je pro tebe priorita a proč?

Odpověď: Tak oboje je skvělá práce a úplně rozdílná věc. Miluji předvádět módu, chodit po mole, nebo fotit. Je to těžká práce, ale naplňuje mě. Tanec ten u mě bude na 1. místě. Při tanci dokáži vypnout, uvolnit se a nevnímám nic jiného než tanec.

6) Tvůj ideální muž? Jak by měl vypadat, jaký by měl být?

Odpověď: V současné době se věnuji práci a nemám žádný vztah. A ideální muž? Nehledám ideálního muže, přesto věřím, že se někdo objeví, kdo mě bude mít rád, takovou jaká jsem. 

Zdravím všechny čtenáře Bulváru 24 a přeji jim hezký den.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku




Fotogalerie:

14489052_1447140631970073_293530646_o

foto: Tvoje tvář má známý hlas - TV Nova
foto: Tvoje tvář má známý hlas – TV Nova
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: archiv Mirka Pikolová
foto: Daniel Šenier
foto: Daniel Šenier


 


Profilové foto: Nachlik Photography

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share