Krása, sport a pomoc: aneb Vindy Krejčí běží pro dobrou věc!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Krása, sport a pomoc: aneb Vindy Krejčí běží pro dobrou věc!

O Vindy Krejčí jste mohli slyšet jako o dívce, která i přes svou malou výšku naplňuje svůj modelingový sen.  

Jako bonus se Vindy na cestě ke svému cíli podílela také na projektech, které pomáhají lidem. První projekt bojoval proti rakovině prsou a to v produkci Michala Szydlowského za spolupráce s Lucií Peroutkovou.

Letos se běží Rainbow Run pro děti na dětském oddělení hematoonkologie ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Kouzlo Rainbow Runu spočívá především v radosti. Účastníci akce nejenže mohou pomoci dobré věci, ale prožijí neobyčejný zážitek v podobě duhového běhu! Patrony této akce jsou například sportovci Milan Baroš a René Bolf nebo hudebníci Petr Bende a Petr Harazin. Ozdobou je právě Vindy Krejčí :-).

„Bylo mi potěšením účastnit se takového projektu! Ona myšlenka Rainbow Runu ve vás vyvolává radost, a focení kdy jsme po sobě házeli barvami, jsem si tedy náramně užila,“ říká Vindy, „více fotografií můžete najít mimo jiné také na mých stránkách www.vindykrejci.cz

foto: Lukáš Kaboň
foto: Lukáš Kaboň
foto: Lukáš Kaboň
foto: Lukáš Kaboň

Profilové foto: Lukáš Kaboň

Redakce Bulvar24.cz

 

Share