Kotvald s Hložkem po neshodách zase spolu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Kotvald s Hložkem po neshodách zase spolu!

Petr Kotvald a Standa Hložek, to je zkrátka fenomén. Posledních pár let spolu ale duo, které přivedl na svět hitmaker Karel Vágner, a které léta vystupovalo společně s Hanou Zagorovou, vystupovalo jen zřídkakdy. Teď se ale vše zase obrátilo. Pánové hlásí, že už jsou zase spolu. 
 

Kotvalda s Hložkem si tento týden pozval pořadatel na soukromou firemní akci, možná aniž tušil, že mezi nimi nepanují zrovna ideální vztahy. Jak se ukázalo, byl to dobrý tah. Hložek totiž otupil hrany svého hněvu po předchozích sporech kvůli spolupráci se svým dávným parťákem, a přiznal, že teď je vše jinak. „Říkal jsem před časem, že s Petrem už nikdy. Ono se nikdy nemá nikdy říkat. Přehodnotil jsem situaci a musím říct, že ta akce, na které jsme spolu teď byli, byla fantastická,” přiznal Standa Hložek, který o kšefty nemá nouzi.

Oběma zpěvákům na slovenské akci nejenom tleskali čtyři stovky lidí, ale na jejich hity i tančili. „Mnozí vtrhli za námi na pódium a bylo to neuvěřitelné. Tohle jsem snad nikdy nezažil,” podotkl Standa Hložek, který právě proto pochopil, co publikum chce, a že s Kotvaldem, který příští rok v létě oslaví neuvěřitelné 60. narozeniny, to má smysl. „Máme teď dalśí nabídky, a je to paráda. Zase budeme i na Slovensku. Takže jsem za to všechno moc rád,” dodal o pět let starší Hložek, jehož syn Matyáš, loňský Muž roku také zpívá a pomalu si buduje sám svou kariéru.
 

Fotogalerie:

Hložek s Kotvaldem jsou už zase spolu!
Hložek s Kotvaldem jsou už zase spolu!
Asi nejslavnější Česko-Slovenská pěvecká mužská dvojice Kotvald - Hložek.
Asi nejslavnější Česko-Slovenská pěvecká mužská dvojice Kotvald – Hložek.

 

Redakce Bulvar24.cz

Fotogalerie: Archiv P. Kotvalda, TV Nova

 

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share