Konec sexbomby na Primě? Ale vůbec ne, konkurovat bude Borhyové!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Konec sexbomby na Primě? Ale vůbec ne, konkurovat bude Borhyové!

Patří k nejatraktivnějším tvářím televize Prima a teď má skončit? Eva Perkausová, která moderuje Top Star, má být prý odejita. Uvolnit místo musí jiné moderátorce Laďce Něrgešové, která se vrací z mateřské. Jenomže se ukázalo, že všechno bude nejspíš jinak! 

Kam se tedy sexbomba Perkausová přesune? Vymyslí jí Prima nový pořad, nebo moderátorka dostane šanci moderovat stávající formát a pouze prohází moderátory? Na to se mnozí koncem týdne ptali, než se ukázalo, že vnadná blondýnka míří výše!


„Zatím se k ničemu, co se Evy Perkausové týče, nebudeme vyjadřovat,” uvedla mluvčí televize Jana Mrákotová. Asi proto, že televize počítá s Perkausovou jako s protipólemLucie Boryové na konkurenční Nově. „Eva by měla usednout po boku Romana Šebrleho a nahradit tak Gábinu Laškovou, která odchází na mateřskou,” uvedl zdroj z Primy. 

Sama Eva Perkausová se ještě v pátek nechala slyšet, že údajně o ničem ve smyslu, že by měla skončit v TOP Staru, prý neví. Nebylo by to však nic divného. V českých televizích bývá běžné, že moderátoři končí v pořadech a jsou poslední, kteří se to dozvědí. Je ale možné, že sexy blondýna jen hraje hru televize a nechce být neloajální.

Že by si ale Prima nechala tak krásnou a oblíbenou moderátorku utéct třeba ke konkurenci? Určitě ne a jak se ukázalo, dokáže využít poteniál atraktivity a sexy vzhledu blonďaté krásky a posadí jí vedle bývalého olympionika. Co víc si mohou diváci přát? Teď jen, aby jí hlášení zpráv šlo alespoň stejně dobře a věrohodně, jako to řadu let funguje novácké sexbombě Borhyové.
Fotogalerie:

Eva Perkausová musí uvolnit místo Laďce Něrgešové!
Eva Perkausová musí uvolnit místo Laďce Něrgešové!
Někteří, jako třeba kolega Petr Vágner, Evu i na rukou nosí!
Někteří, jako třeba kolega Petr Vágner, Evu i na rukou nosí!
Lucie Borhyová má s Perkausovou přeci jen něco společného...
Lucie Borhyová má s Perkausovou přeci jen něco společného…

Borhy

Redakce Bulvar24.cz

foto: Prima TV, archiv Playboy

Linda

Share