Koncert profesora Petrova byl ohrožen! Těžká havárie.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Koncert profesora Petrova byl ohrožen! Těžká havárie.

Stačilo hodně málo a náš významný hudební skladatel, autor hudby nejznámějších českých filmů a pohádek, profesor Vadim Petrov s manželkou tu dnes již nemuseli být. Jejich cestu autem jim totiž znepříjemnila vážná autonehoda, kdy za náhle předjíždějícím nákladním vozem již profesor Petrov  nestihl dobrzdit. Doslova se svým autem napíchl na traverzu, která trčela z návěsu nákladního vozu. Traverza jen těsně minula jeho hlavu, ve které se skrývá mozek geniálního skladatele.

Jen zázrakem se nikomu nic nestalo, odnesl to pouze skladatelův vůz. „Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné, ale jsem rád, že vše dobře dopadlo. Jsem rád i kvůli všem, kteří se těší na můj předvánoční koncert, že jsem jim nijak nepřekazil plány,“ bral celou událost s humorem profesor Vadim Petrov.


Velkolepý koncert se bude konat 7. 12. 2015 v 19:30 ve Smetanově síni Obecního domu. V podání symfonického orchestru Pražské konzervatoře zazní část rozsáhlého díla Vadima Petrova, které dnes zahrnuje téměř 1400 titulů, z nichž nejznámější je hudba k filmům a pohádkám, například nezapomenutelná znělka Krkonošských pohádek. Premiéru oslaví i symfonická báseň Pražský hrad. 

Koncertu se zúčastní i skladatelova vnučka, topmodelka Linda Vojtová, která v současné době nafotila kampaně pro dvě světové značky Garnier a Pandora.

Článek: Co se stane, když Berenika a její kamarádky vyrazí na párty bez chlapů?

 

Havarovaný vůz Vadima Petrova - jen zázrakem se nikomu nic nestalo
Havarovaný vůz Vadima Petrova – jen zázrakem se nikomu nic nestalo
Havarovaný vůz Vadima Petrova
Havarovaný vůz Vadima Petrova
topmodelka Linda Vojtová a prof. Vadim Petrov
topmodelka Linda Vojtová a prof. Vadim Petrov
Vadim Petrov s manželkou po havárii
Vadim Petrov s manželkou po havárii

Lístky můžete zakoupit již nyní na www.ticketpro.cz.

Více se o Vadimu Petrovovi dozvíte na www.vadim-petrov.cz

Foto: archiv Vadima Petrova

Profilové foto: topmodelka Linda Vojtová a prof. Vadim Petrov

Zdroj: Orca s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share