Katy Perry dnes vydává dlouho očekávané album „Witness“!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Katy Perry dnes vydává dlouho očekávané album „Witness“!

Americká zpěvačka Katy Perry dnes vydává dlouho avízované nové album. Její pátá studiová deska dostala název „Witness“ a přináší patnáct nových autorských písní!


Katy Perry je právem považována za jednu z nejúspěšnějších zpěvaček poslední dekády. Již svým prvním hitem „I Kissed A Girl“ z roku 2008 se stala velkou hvězdou a od té doby se téměř nepřetržitě drží na předních příčkách světových hitparád. Doposud prodala na sto miliónů alb a singlů a na svém kontě má i téměř tři desítky globálních hitů!

Její novinkové album „Witness“ je již pátým studiovým počinem v její kariéře a pracovala na něm s přestávkami více než dva roky. Album přináší celkem patnáct nových písní, přičemž dvě z nich fanoušci již mohou dobře znát. Počátkem roku Katy představila chytlavý popový singl „Chained To The Rhythm“, ve kterém si zahostoval i zpěvák Skip Marley. Před pár týdny následoval song „Bon Appétit“ s hostující hip hopovou formací Migos, který aktuálně boduje v hitparádách i díky kontroverznímu kanibalskému videoklipu.

Zpěvačka v souvislosti s novu deskou neponechala nic náhodě, a tak součástí producentského týmu nebyli jen léty osvědčení Max Martin a Shellback, kteří stojí za mnoha hity této dvaatřicetileté Američanky, ale například i Duke Dumont, DJ Mustard, kapela Hot Chip, hudebník Jack Garratt, Felix Snow nebo Mike Will Made It. Nad těmito všemi stála sama Katy Perry, která byla výkonnou producentkou alba „Witness“.

Nové album zpěvačka doprovodí i velkou koncertní šňůrou, kterou odstartuje již v září tohoto roku. Evropa přijde na řadu až na jaře příštího roku, mezi dvacítkou potvrzených koncertních zastávek naše hlavní město prozatím nefiguruje.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, KatyPerryVEVO

foto: Katy Perry Witness

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share