Kateřina Holomková připravila choreografii pro klip Adama Ďurici

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Kateřina Holomková připravila choreografii pro klip Adama Ďurici

Hitmaker z Nitry a choreografka z Plzně. Režie nového klipu pro slovenského zpěváka Adama Ďuricu, jehož písně Neľutujem nebo Mandolína shlédlo jen na YouTube téměř pět milionů lidí, se ujal kreativní ředitel agentury Manaworld Ondra Urbanec. O choreografii se pak postarala Kateřina Holomková.

Ta kvůli klipu dala dohromady plzeňské milovnice tance – Lucii Gurovou, Verunku Honsovou, Petru Olfancovou a Mannessu Nguyenovou. Nově vytvořená skupina Pilsen Dancers pak  připravila choreografii k novému klipu Spolu, který se natáčel u bazénu na jedné z pražských zahrad.

“Holky byly úžasné a k celému průběhu akce přistupovaly naprosto profesionálně. Silné motto “Spolu” se nás drželo po celou dobu příprav i samotného natáčení”… říká Kateřina.


„O natáčení jsem se dozvěděla necelý týden předem, ale byla to pro mě obrovská výzva. Rychle jsem se pokusila obvolat holky, které znám ze svých lekcí a vystoupení a vím, že jsou opravdu dobré. Večer jsem tak mohla potvrdit, že jdeme do toho a začaly nám dny a večery plné příprav a ladění. Nebyl to lehký úkol. Obzvláště v dnešní době, kdy má většina holek plný diář na několik týdnů dopředu. Ale vzala jsem to jako výzvu, kterou musím dotáhnout do konce a nakonec se to všechno povedlo, což ocenil přímo na místě i Adam Ďurica a věřím, že od tohoto týdne ocení také diváci, kteří klip uvidí,“ říká Kate Holomková, známá tanečnice a „umělkyně mnoha tváří“, která dříve tančila ve skupině Yemiho AD a nyní působí v Plzni, kde vede svoje taneční lekce a snaží se předat to, co se za svojí dráhy naučila.

Vznik skupiny a vedení tanečních lekcí je pro Kate Holomkovou momentálně jedním z hlavních důvodů, proč zvažuje své setrvání v Plzni. „V posledních týdnech jsem zvažovala několik atraktivních nabídek z Prahy, kde mě lákají jak profesní výzvy, tak návrat k původní skupině. Ale během natáčení jsme daly dohromady partu úžasných tanečnic a skvělých holek. Máme společně velké plány, rýsuje se možnost dalších natáčení a vystoupení a připravujeme vlastní webové stránky, proto jsem svoje stěhování zpět do Prahy momentálně odložila,“ doplňuje Kate Holomková.

A jak zpětně hodnotí intenzivní týden plný příprav? „Dokonale platí citát Paula Coelha – když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit,“ uzavírá Kate Holomková.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku





Zdroj: Youtube, AdamDuricaVEVO

Fotogalerie:

foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv
foto: archiv

Poděkování: www.fitdanceart.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share