Kašáková: Modelka z děcáku touží po velké rodině!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Kašáková: Modelka z děcáku touží po velké rodině!

Modelka a finalistka České Miss Veronika Kašáková, která pochází z dětského domova, touží po velké rodině.

„Chtěla bych dvě vlastní děti a taky chci další děti adoptovat. Nedokážu říct počet, ale závisí to na rodině, jaká jednou budeme. Chci dát dětem maximum, takže musím hodně pracovat.“, svěřila se půvabná Veronika Kašáková během focení pro svůj nadační fond s dětmi z dětského domova.

„Letos mám spoustu práce a cestování po dětských domovech v celé republice v rámci projektu Nový start s Veronikou. Nikam na dovolenou se tedy nechystáme, možná jestli to vyjde na pár dní do Chorvatska, ale založila jsem teď nadaci, věnuji se dětem, přestěhovali jsme se do nového  domu, tak mám teď spíš pracovní léto.“, směje se charismatická modelka.


„Prodělala jsem transformaci. Konečně stojím na vlastních nohách a jsem za to šťastná.“, dodává Veronika.

Veronika spolu s dětmi z dětského domova ve Vysoké Peci nafotila s fotografem Petrem Kozlíkem pro svůj nadační fond sérii fotografií. Děti prý nemohly dospat a Veronika jim udělala den dle jejich představ.

V rámci svých aktivit se věnuje převážně problematice dětí a mladistvých vyrůstajících v dětských domovech. Pomáhá jim  s novým startem a s osamostatněním se. Ze statistik vyplývá, že 70% bezdomovců v ČR prošlo dětským domovem. Děti mívají často zakódováno, že  nejsou okolím milovány. Veronika se snaží dětem pomoci porozumět a vypořádat se s tím, co je trápí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Petr Kozlík
foto: Petr Kozlík


 


Profilové foto: Petr Kozlík, Nadační fond Veroniky Kašákové

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share