Karel Gott oslavil 80. narozeniny: Od přátel dostal netradiční dárek! Podívejte se sami!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Karel Gott oslavil 80. narozeniny: Od přátel dostal netradiční dárek! Podívejte se sami!

Gottovu písničku Stokrát chválíš čas lehce upravit jeho kamarád a také oslavenec Michal David a Ilona Csáková, Markéta Konvičková, Petr Kolář, Marian Vojtko, Monika Bagárová, Hana Zagorová, Štefan Margita, Dasha, Bohouš Josef a Pepa Vojtek mu píseň nazpívali. 
Mistr byl nadšený a dojat a nedokázal zadržet slzy. Tohle ´opravdu nečekal´, jak zní jeho známé a humorné přísloví.

„Dnešní den je pro mne slavnostní. Jsem šťastný díky vám!“ napsal k fotce, kterou sdílel na Facebooku s tím, že pozdravil a poděkoval svým fanouškům. Už den před tím zveřejnil fotku, kde sedí nad desítkami psaných gratulací, které zamířily do vily na Bertramku.

Své narozeninové přání Karlu Gottovi zaslal i prezident Miloš Zeman a rovněž oslavence dojal. Gott pak dodal: “Ať žije pan prezident”.

Karel Gott je hvězdou nejenom u nás, ale i na sousedním Slovensku, v Polsku, v Rakousku, ale především v Německu. Zde má snad ještě více fanoušků, než u nás. A dokonce tam byl svého času slavnější a ´uctívanější´. Ač Němci vědí, že Karel Gott je Čech, vnímají jej jako “svého”…. Má zde početný fanklub a nejenom české, ale i německé televizní stanice mu věnovaly svůj velký prostor.

I my se přidáváme ke gratulaci pro Karla Gotta a přejeme hlavně hodně zdraví….!
Fotogalerie:

Karel Gott se podělil o své psané gratulace!
Karel Gott se podělil o své psané gratulace!
Karel Gott oslavil 80. narozeniny!
Karel Gott oslavil 80. narozeniny!
Karel Gott je fenomén!
Karel Gott je fenomén!

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv K. Gotta, Facebook

 

Share