Kapitán Demo má napilno!  Pouští do světa nový videoklip a v pátek zahraje ve vyprodané Roxy v rámci Coolhunters Night.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Kapitán Demo má napilno! Pouští do světa nový videoklip a v pátek zahraje ve vyprodané Roxy v rámci Coolhunters Night.

Kapitán Demo, italsko-český multimilionář, ropný magnát a nejúspěšnější český comedy rapper vůbec, vydává další singl ze zatím posledního alba Bez Klobouku Boss. Je jím skladba Českej humor, ve které uslyšíte mj. Pavla Novotného. Singl doprovází střihový videoklip režírovaný významným publicistou, DJ-em, VJ-em a producentem Tadeášem Haagerem. Jedná se pravděpodobně  o nejdražší videoklip v České Republice, už jen kvůli faktu, že Kapitán Demo a filmový štáb nechali vyhodit do vzduchu dům, který měl 30 pater. A jaké byly čerstvé pocity přímo na natáčení? „Kameraman si pořád na něco ztěžoval. Poprvé, když ten barák letěl do povětří, tak mu ten prach vlítnul do nosu a kýchnul, třásla se mu ruka a to se opakovalo 8krát. Takže těch domů padlo nakonec 9. Bylo to drahý a tak to mám rád. Ještě dražší ale bylo zařídit, abychom za tohle dostali cenu za klip roku. Takže se máte na co těšit“, shrnuje Kapitán Demo.


Pověsti neodolatelného lenocha minimálně tento týden Demo určitě nedostojí, jelikož tuto i ostatní skladby z aktuálního alba vč. průřezu předchozí tvorbou předvede již tento pátek 24.11. v klubu Roxy, kde vystoupí jako headliner finálové noci Coolhunters 2017.

Kapitán Demo – bezesporu největší evropská celebrita, co se minimálně do objemu břicha týče –  je jedním z alter eg hudebníka Jiřího Buriana. Spolu mají na kontě tři alba – Demolice (2012),  Okamžitě odejdi do svého pokoje a vrať se až budeš normální (2015) a Bez klobouku Boss, které vyšlo v letošním roce. Hledejte na nich nadsázku, samply, glosy, diktát i parodie, hip hop, rap, trash i electro. A hlavně saxofon.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Jiří BurianFotogalerie:

Kapitán Demo, foto Karin Zadrick
Kapitán Demo, foto Karin Zadrick
Kapitán Demo, foto Karin Zadrick
Kapitán Demo, foto Karin Zadrick
Kapitán Demo, foto Karin Zadrick
Kapitán Demo, foto Karin Zadrick
Kapitán Demo
Kapitán Demo


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share