Kapely MIRAI & POETIKA ohlásily vydání debutových desek a společné podzimní turné!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Kapely MIRAI & POETIKA ohlásily vydání debutových desek a společné podzimní turné!

Kapely Mirai a Poetika, jež patří mezi nadějné mladé skupiny současnosti, vydají na podzim debutová alba, která svým posluchačům představí na společném turné. To čítá osm zastávek a odstartuje 6. října v domácím prostředí Poetiky – ve Velkém Meziříčí.


Mirai a Poetika nejsou na hudební scéně úplnými nováčky. Mají za sebou několik rádiových hitů, milionová přehrání svých videoklipů na YouTube a bohatou zkušenost z malých i velkých pódiích. Navíc je spojuje láska k hudbě a živému hraní. Přes léto je čeká nabitá koncertní sezóna a intenzivní práce na debutových albech.

„Za obě kapely můžu určitě potvrdit, že už se strašně těšíme. Kluci z Poetiky jsou velcí pohodáři a baví nás, že hudbu dělají srdcem. Pro naše posluchače připravujeme dvouhodinovou smršť energie, nových písní z chystané desky a nabitou klubovou atmosféru. Pracujeme na nové scéně a speciálním propojení obou kapel,“ prozrazuje Mirai Navrátil, frontman Mirai.

K plánované debutové desce, na níž nebude chybět aktuální hit „Když nemůžeš, tak přidej“ říká: „Album je pro nás zásadní moment a taky tlustá čára za tříletým obdobím naší kapely. V podstatě jsme o rok posunuli vydání, aby deska byla podle našich představ, hodně si od ní slibujeme!“

Mirai na práci na albu přizval i současné producentské naděje, jako jsou Ondřej Fiedler (Lenny – Hearts), Honza Balcarek z Light & Love, Lukáš Chromek (Thom Artway – Hedgehog). Na dvou písních spolupracují s Martinem Ledvinou (Jelen – Vlčí srdce, David Stypka – neboj. atd.)

Stejně tak trojice mladých hudebníků z Vysočiny pracuje na nových skladbách. Po úspěšných hitech Zkouším žít a Každou vteřinou před pár dny představila další píseň s názvem Trinity. Ta znovu potvrzuje, že kapela Poetika má hitový potenciál a že rozhodně neřekla svoje poslední slovo.

„Na tour se moc těšíme, jelikož poprvé představíme kompletní debutové CD Trinity. Album by mělo vyjít přibližně měsíc před první zastávkou ve Velkém Meziříčí a věříme, že se naši fanoušci jak na desku tak na tour těší minimálně stejně jako my. To, že jedeme společně s kapelou Mirai je velký bonus a myslíme, že se celý říjen budeme, i díky klukům, skvěle bavit,“ říká Eda Rovenský z Poetiky.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MiraiVEVO

Zdroj: Youtube, PoetikaVEVOFotogalerie:

Mirai, foto: Benedikt Renč
Mirai, foto: Benedikt Renč
Mirai, foto: Benedikt Renč
Mirai, foto: Benedikt Renč
Poetika, foto: Jiří Štarha
Poetika, foto: Jiří Štarha
Poetika, foto: Jiří Štarha
Poetika, foto: Jiří Štarha


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share