Kapely Mirai a Poetika odstartovaly společné turné. Vstupenky seženete už jen do Českých Budějovic a Prahy.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Kapely Mirai a Poetika odstartovaly společné turné. Vstupenky seženete už jen do Českých Budějovic a Prahy.

Energie, emoce, radost z hudby a dvouhodinová show. To jsou hlavní atributy společných koncertů mladých kapel Mirai a Poetika, které uplynulý víkend zahájily na západě Čech.  První samostatné turné obou kapel, jež mělo původně proběhnout na podzim, je na většině míst vyprodané. Poslední vstupenky zbývají do Českých Budějovic (30. 3.) a Prahy (8.4.). 


„Nelze popsat pocity, které jsme během pátečního koncertu v Chodově u KV a vyprodané Plzni v sobotu zažili. Ta podpora od lidí byla neuvěřitelná. My jsme turné museli přeložit a nevěděli jsme, jestli někdo přijde a nyní jsme koncertovali ve dvou vyprodaných sálech a byla to absolutní emoční smršť,“ shodují se obě kapely. 

Mirai a Poetika nejsou na hudební scéně žádnými nováčky.  Kapela Mirai v loňském roce posbírala tři ocenění v anketě Český slavík a v letošním se může pochlubit čtyřmi nominacemi v Cenách Anděl a stejný počet získala i v Hudebních cenách Evropy 2. Také debut kapely Poetika zařadili posluchači E2 do TOP 4. Obě kapely mají za sebou několik rádiových hitů, milionová přehrání svých videoklipů na YouTube a bohatou zkušenost z malých i velkých pódií. Navíc je spojuje láska k hudbě a živému hraní. 

Obě kapely během víkendových koncertů návštěvníky přesvědčily, že jejich síla je právě v živém hraní a chytlavých melodiích. Zazněly nejznámější singly Zkouším žít, Každou vteřinou, Anděl či hit Když nemůžeš, tak přidej, tak nové skladby z debutových alb Konnichiwa (Mirai) a Trinity (Poetika). Každý z koncertů navíc kapely oživily závěrečným akustickým medley. Podle reakcí posluchačů dvojkoncert Mirai a Poetika za návštěvu rozhodně stojí a kapelám po právu patří místo v programu blížících se letních Majálesů, festivalů a městských slavností.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Zdroj: Youtube, UniversalMusicCzech

Fotogalerie:

Mirai, foto: Benedikt Renč
Mirai, foto: Benedikt Renč
Mirai, foto: Benedikt Renč
Mirai, foto: Benedikt Renč
Poetika, VlezVles
Poetika, VlezVles

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share